Iepatikušās preces
Mans profils

Jūsu pirkumu grozs ir tukšs!

Un kas gan ir Ziemassvētki bez saldumiem - vai ne? Ik gadu mēs parūpējamies par to lai mājā virmo saldo piparkūku un mandarīnu smarža. Lai skaistos ziemassvētku traukos bērniem ir pieejamas konfektes un cepumi. Cepam kūkas un plātsmaizes. Gatavojam desertus, kas rotāti ar ziemassvētku motīviem utt.  Kā mēs teiktu - laiks kad mēs atļaujamies sevi lutināt vairāk , kā visas citas ienas gadā :)

Un kas gan ir Ziemassvētki bez saldumiem - vai ne? Ik gadu mēs parūpējamies par to lai mājā virmo saldo piparkūku un mandarīnu smarža. Lai skaistos ziemassvētku traukos bērniem ir pieejamas konfektes un cepumi. Cepam kūkas un plātsmaizes. Gatavojam desertus, kas rotāti ar ziemassvētku motīviem utt.  Kā mēs teiktu - laiks kad mēs atļaujamies sevi lutināt vairāk , kā visas citas ienas gadā :) Ziemassvētku konfektes ir nopirktas. Kā iesaiņot Ziemassvētku saldumus? Izmanto dažādas kastītes, saldumu maisiņus , ziemassvētku maisiņus, dāvanu maisiņus vai vienkārši caurspīdīgos celofāna maisiņus un dekorē to ar dažādām bantītēm, vārda kartiņām u.c. Saldumi nenozīmē tikai ledenes.  Neaizmirsti, ka ir pieejami tādi saldumi kā šokolāde, šokolādes konfektes, ledenes, ziemassvētku konfektes, kurām ir īpaša noformējuma papīrītis , vai pat papildus iepakojums. Vai piemēram- popkorns. Iedomājis papildus mazos maisiņos vai kastītēs sasaiņots popkorns. Turklāt tagad popkorns veikalos ir pieejams dažādās krāsās un pat garšās. Varam pačukstēt, ka mums, Party Inbox, popkorns visdažādākajos formātos ir pieejams arī tēma- Ziemassvētki. Piemēram, popkorns ar piparkūku garšu, popkorns ar ābolu pīrāga garšu . Varam garantēt-  ka saņēmējs būs pārsteigts, saņemot šāda veida saldumu , kurš lieliski noderēs Ziemassvētku filmām :) Turklāt tas ne tikai lieliski garšo - "Tā smarža".  Siekalas sarosās mutē jau runājot par to :)

Vietne www.partyinbox.lv izmanto sīkdatnes. Ja piekrītat sīkfailu lietošanai, noklikšķiniet uz pogas "Es piekrītu" vai turpiniet pārlūkošanu. Jūs jebkurā laikā varat atsaukt savu piekrišanu, mainot tīmekļa pārlūkprogrammas iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīkdatnes. Vairāk par sīkdatnēm varat izlasīt mūsu konfidencialitātes politikā.

UZMANĪBU! PIEDĀVĀJAM ARĪ HĒLIJA BALONU PIEGĀDI NO VEIKALA RĪGĀ - JAU TAJĀ PAŠĀ DIENĀ!