Iepatikušās preces
Mans profils

Jūsu pirkumu grozs ir tukšs!

Baloni

Baloni ir lieliski piemēroti visām svinībām un gadījumiem. Tas, iespējams, ir viens no populārākajiem svētku rotājumiem, kas var sniegt eleganci, krāsu, kā arī šarmu. Bet neaizmirsīsim, ka baloni ir ne tikai skaists svētku rotājums, bet arī jautra dāvana vai dāvanas papildinājums. Balonu izvēle ir īpaši plaša: vienkrāsaini baloni, baloni ar konfeti iekšpusē, baloni ar attēliem vai uzrakstiem, formas folijas baloni, ombre, spoguļa efekta baloni un vēl daudz citu iespēju, kas skaisti rotā dažādas svētku telpas un priecē arī balonu saņēmēju.

-33% Balons "Dūjas" / balti (28 cm)
9.99€
15.00€

Baloni ir lieliski piemēroti visām svinībām, svētkiem un gadījumiem. Tas, iespējams, ir viens no populārākajiem svētku rotājumiem, kas var sniegt eleganci, krāsu, kā arī šarmu. Bet neaizmirsīsim, ka balonu dekorācijas ir ne tikai skaists svētku rotājums, bet arī jautra dāvana vai dāvanas papildinājums. Balonu izvēle ir īpaši plaša: vienkrāsaini baloni, baloni ar konfeti iekšpusē, baloni ar attēliem vai uzrakstiem, formas folijas baloni, ombre, spoguļa efekta baloni, baloni sirsniu formā, baloni zvaigznīšu formā, lielie apaļie baloni un vēl daudz citu iespēju, kas skaisti rotās dažādas svētku telpas un priecē arī balonu saņēmēju.

Vai esi dzirdējis par ciparu baloniem, jeb baloni ciparu un burtu formā? Saliec balonu uzrakstus pats un pārsteidz savējos.  Un ak vai, cik skaisti ir personalizēti baloni, jeb baloni ar vārdu vai novēlējumu uz tā, par ko parūpēsies un personalizēs Party Inbox svētku ekspertu komanda. 

Party Inbox palīdzēs Tev sagatavoties svētkiem piedāvājot dažādus balonu kompozīcijas izgatavošanai paredzētus komplektus. Ar šo komplektu palīdzību Tu spēsi izveidot dažādus balonu pušķus, balonu virtenes un balonu kompozīcijas, kas priecēs ne tikai dāvanas saņēmēju, bet arī pārējos viesus. 

 

Tāpat balonu rotājumi uz kāzām ir viens no vienkāršākajiem veidiem, kā svētku norises vietu padarīt acīm tīkamu un tai piešķirt savu individuālo stilu un oriģinalitāti. Kāzās populāra balonu siešana pie auto, lai jauno pāri un ielūgtos viesus ceļā uz svinību vietu iespējams pamanīt jau pa gabalu, tādā veidā pievēršot uzmanību īpašajam dzīves notikumam un izplatot svētku sajūtu plašumā. Baloni kāzās, personalizēti kāzu baloni -  nekad nebūs lieki šajā dienā :)

Balonu dekori automašīnai ir kļuvusi ļoti populāra arī tik skaistajā momentā, kad mazulis dodas mājās pirmo reizi :) 

 Balonu figūras savukārt būs populārs veids, kā izrotāt bērnu ballītes, iepriecinot mazo gaviļnieku ar viņam tuviem tēliem balonu formātā. Balonu figūras vienmēr iepriecina ballītes viesus, tāpat kā organiskās virtenes vai parastās balonu virtenes . 

 Pasūti balonu dekorācijas laicīgi un saņem balonu piegādi pirms saviem vai mīļo svētkiem, tā nodrošinot veiksmīgu un mierpilnu gatavošanos svinībām. Balonu piegāde Rīgām un ne tikai- vienmēr ir laba izvēle, jo pats vari mierīgi gatavot svētku uzkodas :) 

Vietne www.partyinbox.lv izmanto sīkdatnes. Ja piekrītat sīkfailu lietošanai, noklikšķiniet uz pogas "Es piekrītu" vai turpiniet pārlūkošanu. Jūs jebkurā laikā varat atsaukt savu piekrišanu, mainot tīmekļa pārlūkprogrammas iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīkdatnes. Vairāk par sīkdatnēm varat izlasīt mūsu konfidencialitātes politikā.

UZMANĪBU! PIEDĀVĀJAM ARĪ HĒLIJA BALONU PIEGĀDI NO VEIKALA RĪGĀ - JAU TAJĀ PAŠĀ DIENĀ!