Iepatikušās preces
Mans profils

Jūsu pirkumu grozs ir tukšs!

Kāzas un ar tām saistītos skaistos mirkļus un emocijas gribas saglabāt vēlākam laikam, lai vienmēr, pārskatot bildes un pāršķirstot kāzu viesu grāmatu, varētu atgriezties šajā dienā un atcerēties šīs burvīgās dienas momentus. Party Inbox piedāvājumā atradīsi ne tikai tradicionālas kāzu grāmatas, bet arī interesantus viesu grāmatu risinājumus, kas būs interesanti gan viesiem, gan jaunlaulātajiem!

Kāzas un ar tām saistītos skaistos mirkļus un emocijas gribas saglabāt vēlākam laikam, lai vienmēr, pārskatot bildes un pāršķirstot kāzu viesu grāmatu, varētu atgriezties šajā dienā un atcerēties šīs burvīgās dienas momentus. Mūsdienās gan atmiņu albumi jeb viesu grāmatas bieži vien tiek aizpildītas diez gan neaktīvi un baltās kāzu viesu grāmatas lapas paliek tukšas un neaizpildītas. Kā motivēt kāzu viesus ierakstu un novēlējumu veikšanai? 

Ja izvēlies klasiski zināmo kāzu viesu grāmatu, veido tās pēc iespējas interesantākas, teiksim, sadalot grāmatu trīs daļās, kur uzdoti smieklīgi un vienkārši jautājumi par jauno pāri, atstāta vieta viesu ieteikumiem par laulības dzīvi, kā arī veidojot vienu daļu no viesu grāmatas kā atmiņu kladi - uzdodot viesiem jautājumus par viņu saistību ar jauno pāri vai liekot izstāstīt kādu neveiklu vai smieklīgu atmiņu saistībā ar vienu no jaunlaulātajiem. Tādā veidā ik katrs viesis varēs izvēlēties kāzu viesu grāmatas daļu, ko aizpildīt būtu visvieglāk, tā kopīgi veidojot krājumu ar mīļām atmiņām no kāzu dienas. 

Ja vēlies iet netradicionālu ceļu un viesu grāmata kāzām vēlāk vairāk kalpos kā skaists dekors, piedāvājam tāda tipa viesu grāmatas kā puzles, spēles un skaista dekora (piemēram, rāmīša un koka formātā), kur uz iekarināmās vai iemetamās lapiņas var uzrakstīt vien īsu laba vēlējumu un viesa vārdu. Tā piemēram, mūsu koka viesu grāmata dod viesiem iespēju uzkārt mazas koka sirsniņas ar saviem vārdiem vai novēlējumiem uz dekoratīvā ģimenes koka. Pāriem, kam pie sirds iet galda spēļu vakari, Party Inbox piedāvā iegādāties Jenga spēli, aprakstot koka klucīšus ar ar saviem vēlējumiem un padomiem, tiks izveidota oriģināla un praktiska viesu grāmata, kas atgādinās par kāzām ik reizi, kad tā tiks spēlēta tuvu draugu lokā. 

Mūsdienās viesu grāmata kāzās bieži vien tiek arī apvienota ar foto stūrīti, dodot viesiem iespēju uzņemt momentfoto un jaunuztaisītās bildes ielīmēt grāmatā, pierakstot nelielu, mīļu novēlējumu tai blakus. 

Vietne www.partyinbox.lv izmanto sīkdatnes. Ja piekrītat sīkfailu lietošanai, noklikšķiniet uz pogas "Es piekrītu" vai turpiniet pārlūkošanu. Jūs jebkurā laikā varat atsaukt savu piekrišanu, mainot tīmekļa pārlūkprogrammas iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīkdatnes. Vairāk par sīkdatnēm varat izlasīt mūsu konfidencialitātes politikā.

UZMANĪBU! PIEDĀVĀJAM ARĪ HĒLIJA BALONU PIEGĀDI NO VEIKALA RĪGĀ - JAU TAJĀ PAŠĀ DIENĀ!