Iepatikušās preces
Mans profils

Jūsu pirkumu grozs ir tukšs!

Meklē iedvesmu Jaunā Gada sagaidīšanas ballītei? Party Inbox piedāvājumā atradīsi dažādas dekorācijas un jaungada ballītes idejas, kas palīdzēs šos svētkus padarīt neaizmirstamus. Neatkarīgi no tā, vai Jauno Gadu sagaidīsi ģimenes lokā vai dosies neprātīgā ballītē ar draugiem, atmosfēra, ko vari radīt ar Jaungada rotājumiem, baloniem, jaungada virtenēm, ir atslēga labi pavadītam laikam un feinām svinībām. 

Neatkarīgi no tā, kāda ir Tava Jaungada ballītes ideja un tēma, nekas nevar noiet greizi, ja izvēlēsies spīdīgus Jaungada rotājumus, mirdzošu tērpu vai masku, gardas uzkodas un šampanieti. Šajā jaungada rotājumu piedāvājumā atradīsi it visu, kas nepieciešams ballītes foto sienas izveidošanai, jaungada galda noformējumam un telpu dekorēšanai. 

Jaungada tradīcijās daudzi elementi aizgūti no Ziemassvētkiem un Meteņiem, jo arī šīs dienas agrāk uzskatīja par jauna gada iesākumu. Galdam bija jābūt bagātīgam, lai nekā netrūktu arī nākamajā gadā. Seno latviešu ticējumos katram gada mēnesim tika piedēvēts savs ēdiens, lai nākamajā gadā visi mēneši būtu veiksmīgi, Vecgada vakarā esot jāēd divpadsmit ēdieni. Jaungada galda klājums līdz ar to ir neatņemama svētku sastāvdaļa! Padari to īpašu ar svētkiem piemērotām salvetēm, traukiem un galdautu. Izvēlies zelta vai sudraba galdautu, piesaistot visu viesu uzmanību, vai dekorē savu balto galdautu ar kādu burvīgu, svētku noskaņās ieturētu galda celiņu, tādējādi Jaungada galda noformējums kļūs par centrālo ballītes daļu. 

Lai gan bieži vien Vecgada vakara vienīgais rotājums ir Ziemassvētku eglīte, atceries, ka īpaši izrotātas telpas sniegs prieku it visiem ballītes dalībniekiem. Jaungada virtenes, folija aizkari, baloni un īpašs Jaungada noformējums, izskatīsies lieliski ne tikai uz vietas, bet arī fotogrāfijās. 

Vietne www.partyinbox.lv izmanto sīkdatnes. Ja piekrītat sīkfailu lietošanai, noklikšķiniet uz pogas "Es piekrītu" vai turpiniet pārlūkošanu. Jūs jebkurā laikā varat atsaukt savu piekrišanu, mainot tīmekļa pārlūkprogrammas iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīkdatnes. Vairāk par sīkdatnēm varat izlasīt mūsu konfidencialitātes politikā.

UZMANĪBU! PIEDĀVĀJAM ARĪ HĒLIJA BALONU PIEGĀDI NO VEIKALA RĪGĀ - JAU TAJĀ PAŠĀ DIENĀ!