Iepatikušās preces
Mans profils

Jūsu pirkumu grozs ir tukšs!

Galda klāšana un vienreizējie trauki

Lai gan gatavojoties svētkiem mēs bieži vien vairāk uztraucamies par garda ēdiena pagatavošanu, arī galda klājums ir svarīgs, it seviški, ja tiek svinēti tādi svētki kā Ziemassvētki, kāzas vai Jaunais Gads. Skaists galda noformējums ne tikai spēj radīt īpašu svētku noskaņojumu, bet var arī palīdzēt viesiem justies ērtāk. Party Inbox piedāvājumā atradīsi visu galda noformējuma veidošanai!

-27% Galdauts "Govs" (137x254 cm)
4.99€
6.80€
-30% Galdauts "Vilciens" (137x259 cm)
4.76€
6.80€

Lai gan gatavojoties svētkiem mēs bieži vien vairāk uztraucamies par garda ēdiena pagatavošanu, arī galda klājums ir svarīgs, it seviški, ja tiek svinēti tādi svētki kā Ziemassvētki, kāzas vai Jaunais Gads. Skaists galda noformējums ne tikai spēj radīt īpašu svētku noskaņojumu, bet var arī palīdzēt viesiem justies ērtāk. 

Pirmās Rietumu galda klājuma tradīcijas tika piefiksētas jau Senajā Grieķijā, tomēr jau ar Renesanses laikiem īpaša vērība pieškirta galda etiķetei, kas gadsimtiem ir kalpojusi kā virziena rādītāja gan galda rotājumu, gan trauku izvēlē. Mūsdienās nevienam nav noslēpums, ka tendences galda dekorēšanas izvēlē vairs nav tik viennozīmīgas, ne vienmēr tām jāseko pagātnē iestatītajām etiķetes normām, jo mūsdienās ir atļauties arī pielāgot galda noformējumu savai personībai, kā arī svinībām. 

Galdu klājumi var tikt veikti visdažādākajos veidos, it seviški, ja pasākumu plānots rīkto brīvā dabā vai mājās. Atkarīgi no tā vai nepieciešama galda klāšana dzimšanas dienai, kādai tematiskai ballītei vai saulgriežiem arī jāizvēlas dekorācijas. Turklāt ar dekoru palīdzību arī ēdiens izskatīsies pievilcīgāks un ēstgriba būs labāka.

Galda klāšana ir  kļuvusi par absolūti neierobežotu fantāzijas lidojumu, kas atkarīgs vien no paša dekorētāja. Ja esi dabīgu materiālu piekritējs, meklē koka miziņas, ziedus vai izber pa visu galdu pelēkos zirņus. Vēlies dekorācijas izmantot atkal un atkal, ar tām veidojot visdažādākās kombinācijas - izvēlies dekoratīvas eikaliptu vītnes, sausos ziedus un papīra rotājumus. 

Party Inbox galda dekorāciju piedāvājumā atradīsi visdažnedažādāko tematiku, krāsu un materiālu galda dekorus. Mūsu piedāvājumā atradīsi ne vien galdautus un vienreizējos traukus, 3D rotājumus dažādās tematikās, bet arī tādas  galda dekorācijas kā spalvas, palmu lapas, dažādus dekoratīvos augus un vītnes. Vai Tev pietrūkst vien kāds nieks, lai svētku galda noformējums izskatītos pabeigts? Vai meklē idejas galda noformēšanai? Nāc uz party Inbox veikalu vai iepērcies mūsu interneta veikalā un padari savus svētkus īpašus! 

Vietne www.partyinbox.lv izmanto sīkdatnes. Ja piekrītat sīkfailu lietošanai, noklikšķiniet uz pogas "Es piekrītu" vai turpiniet pārlūkošanu. Jūs jebkurā laikā varat atsaukt savu piekrišanu, mainot tīmekļa pārlūkprogrammas iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīkdatnes. Vairāk par sīkdatnēm varat izlasīt mūsu konfidencialitātes politikā.

UZMANĪBU! PIEDĀVĀJAM ARĪ HĒLIJA BALONU PIEGĀDI NO VEIKALA RĪGĀ - JAU TAJĀ PAŠĀ DIENĀ!