Pakalpojumi
Iepatikušās preces
Mans profils

Jūsu pirkumu grozs ir tukšs!

Lateksa jeb gumijas baloni ir lielisks veids, kā pārsteigt gan sevi, gan savus tuvos, izmantojot tos kā dāvanu, veidojot balonu kompozīcijas, kombinējot dažādu krāsu salikumos. Vienkrāsainus gumijas balonus var izmantot arī, kā svētku telpas dekoru, izrotājot telpu ar dažādu krāsu baloniem.

Lateksa jeb gumijas baloni ir lielisks veids, kā pārsteigt gan sevi, gan savus tuvos, izmantojot tos kā dāvanu, veidojot balonu kompozīcijas, kombinējot dažādu krāsu salikumos. Vienkrāsainus gumijas balonus var izmantot arī, kā svētku telpas dekoru, izrotājot telpu ar dažādu krāsu baloniem. Gumijas balonu krāsas ir ļoti daudz, un katrai krāsai ir savs piesātinājums ir gan pasteļkrāsas baloni, gan perlamutra gan metalizētas (chrome) krāsas baloni. Krāsu piedāvājums ir plašs - zili baloni, sarkani baloni, balti baloni, dzelteni baloni, rozā baloni, sudraba krāsas baloni, zelta krāsas baloni, ceriņkrāsas baloni un daudzas citas krāsas. Protams, ir arī krāsaini baloni, piemēram, melnbalti baloni, zeltīgi melni baloni, sarkanbalti baloni un vēl citu krāsu salikumu baloni. Vienkrāsainos balonus var izmantot dažādi, radošumam nav robežas! No lateksa baloniem var veidot virtenes, jo baloniem ir arī dažādi izmēri. Ir mazie baloni (12 cm), standarta baloni (30 cm), baloni 50 cm, baloni 60 cm, gigantiskie jeb lielie baloni (1 m). Kombinējot dažādas krāsas balonus, veidot skaistas balonu virtenes: zili baloni - krēmkrāsas baloni - "'haki" krāsas baloni; zelta krāsas baloni - balti baloni - "veci" rozā krāsas baloni - un vēl daudzās citās krāsu kombinācijās. Ja vēlaties pārsteigt tuviniekus, tad ir personalizētie baloni, kuru pamatā var ņemt jebkādas krāsas un izmēra vienkrāsainos balonus, un uz tā veidot savu īpašo personalizāciju. Gumijas baloniem ir dažādas iespaidīgas formas un veidi, jo tos var izmantot visādi. Piemēram, Link baloni - ar tiem var veidot virtenes, modelēšanas baloni - ar tiem var veidot balonu figūras. 

Vietne www.partyinbox.lv izmanto sīkdatnes. Ja piekrītat sīkfailu lietošanai, noklikšķiniet uz pogas "Es piekrītu" vai turpiniet pārlūkošanu. Jūs jebkurā laikā varat atsaukt savu piekrišanu, mainot tīmekļa pārlūkprogrammas iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīkdatnes. Vairāk par sīkdatnēm varat izlasīt mūsu konfidencialitātes politikā.

UZMANĪBU! PIEDĀVĀJAM ARĪ HĒLIJA BALONU PIEGĀDI NO VEIKALA RĪGĀ - JAU TAJĀ PAŠĀ DIENĀ!