Pakalpojumi
Iepatikušās preces
Mans profils

Jūsu pirkumu grozs ir tukšs!

Ziemassvētkiem tuvojoties mūs pārņem siltas un mierīgas sajūtas, kas mijas ar saviļņojumu un nostaļģiju. Par svētku tuvošanos liecina Ziemassvētku mūzika, kas skan ik uz stūra, un skaisti izrotātā pilsēta, kas tāvien mudina arī savu mājokli pārvērst Ziemassvētku brīnumzemē. Piekritīsiet, ka pārdomātā un izrotātā vidē svētku gaidīšanas prieks kļūst tikai lielāks, līdz ar to Party Inbox komanda piedāvā plašu klāstu ar Ziemassvētku un Jaungada rotājumiem, kas bez grūtībām palīdzēs jums smelties iedvesmu Ziemassvētku rotājumu izvēlē. 

Ziemassvētku dekori bieži vien tiek lietoti atkal un atkal, līdz ar to ir svarīga to kvalitāte un ilgtspējība. Tomēr katru gadu radīt vienu un to pašu noskaņu var kļūt garlaicīgi, līdz ar to parūpējies, lai tavi Ziemassvētku rotājumi ir viegli kombinējami ar citiem. Tādā gadījumā vari iegādāties papildus Ziemassvētku dekorācijas, kas papildinās kopējo mājokļa tēlu, neizjaucot iepriekš ieturēto tematiku. 

Ziemassvētku rotājumi mājai piedāvājums ir tik plašs, ka tajā viegli apmaldīties, līdz ar to vienmēr ir svarīgi jau laicīgi apsvērt, ko tieši vēlēsies dekorēt un kādu gala rezultātu vēlaties sasniegt. Tāpat svarīgi apsvērt arī to, kas tiks dekorēts - telpas, logus, vai rotājumus vēlēsieties izmantot ārpus telpām. Plānojot telpu noformējumu atcerieties, lai rotājumi būtu redzami gan dienas gaismas laikā, gan arī diennakts tumšajā laikā – neaizmirstiet par svecēm un gaismas virtenēm, kas radīs īpašu un siltu noskaņu arī tumšajos vakaros.

Iegādājoties Ziemassvētku rotājumus, jāpievērš uzmanība to izvietošanai mājoklī. Var gadīties ar dekoriem pārspīlēt, tāpēc iesakām izvēlēties vienotu toņu gammu, kas palīdzēs no tā izvairīties. Iesakam izvēlēties, kādu no Ziemassvētku krāsām, tomēr nav ieteicams izmantot vairāk par 3-5 krāsām. Piemēram, izvēlieties zelta krāsu par pamatu visam, un pieturieties pie šīs krāsas gan veidojot telpu noformējumu, gan galda rotājumus, gan dāvanu iesaiņojumu un svētku aksesuārus. 

Ja dzīvojat nelielā dzīvoklī, bieži vien dekoriem nav daudz vietas vai telpa izskatās piebāzta, tāpēc apskati Ziemassvētku dekorus logiem. Party Inbox piedāvājumā atradīsi gan dažādas lampiņu virtenes, gan arī Ziemassvētku rotājumus no papīra logiem. Ziemassvētku rotājumi no papīra būs arī īstā izvēle tiem, kam nav papildus vieta dekorāciju glabāšanai nākamajam gadam, jo šīs dekorācijas viegli noslēpt no citu acīm. 

Party Inbox interneta veikalā atradīsiet izdevīgas cenas un plašu piedāvājumu, turklāt izvairoties no lielā svētku drudža, kas pirms svētkiem bieži redzams lielveikalos. Pie mums nav jāuztraucas par garām cilvēku rindām un visi Ziemassvētku rotājumi telpām un Ziemassvētku rotājumi logiem tiks piegādāti īsā laikā. Pie mums atradīsi:

  • Svētku dekorācijas telpu noformējumam (virtenes, baloni, konfeti u.c.)

  • Galda piederumus un rotājujumus (galdauti, šķīvji, glāzes, salvetes, salmiņi u.c.)

  • Dāvanu iesaiņošanas materiālus (dāvanu maisiņi un papīri, uzlīmes, lentes u.c.)

  • Svētku aksesuārus (fotosesijas piederumi, cepurītes, maskas, svilpītes u.c.)

  • Ziemassvētku vecīša tērpus un cepures

Vietne www.partyinbox.lv izmanto sīkdatnes. Ja piekrītat sīkfailu lietošanai, noklikšķiniet uz pogas "Es piekrītu" vai turpiniet pārlūkošanu. Jūs jebkurā laikā varat atsaukt savu piekrišanu, mainot tīmekļa pārlūkprogrammas iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīkdatnes. Vairāk par sīkdatnēm varat izlasīt mūsu konfidencialitātes politikā.

UZMANĪBU! PIEDĀVĀJAM ARĪ HĒLIJA BALONU PIEGĀDI NO VEIKALA RĪGĀ - JAU TAJĀ PAŠĀ DIENĀ!