Iepatikušās preces
Mans profils

Jūsu pirkumu grozs ir tukšs!

Hēlija baloni un uzpilde

Hēlija baloni iepriecinās ikvienu, neatkarīgi no cilvēka vecuma, jo baloni ar hēliju nu kļuvuši par svarīgu sastāvdaļu ne tikai bērnu dzimšanas dienas ballītēs, bet arī Jaunā Gada sagaidīšanas svinībās, kāzās, kristībās un citos svētkos. Mūsdienās ir tik daudz veidu, kā hēlija baloni var tikt izmantoti dekorācijās, kā arī pieejamas tik dažādas formas un materiāla baloni, ka ir viegli apjukt plašajā produktu klāstā. Neuztraucies - pie Party Inbox atradīsi gan gatavas balonu kombinācijas, gan kompozīcijas varēsi izveidot pats, konsultējoties ar mūsu izpalīdzīgajiem kolēģiem un atrodot sev tīkamākās krāsas un formas balonus. 

Pirms izvēlies hēlija balonus, izdomā, kāda ir Tavas ballītes, dzimšanas dienas vai īpašā notikuma tēma. Zinot, kādus svētkus svinēsi vai kuram mīļajam vēlies sagādāt pārsteigumu, palīdzēs Tev izvēlēties īstās formas un krāsas balonus. Tomēr ar to vien nepietiek - kāda materiāla baloni ar hēliju turēsies ilgāk? Vai kompozīciju veidot no lateksa jeb gumijas baloniem, izvēlēties folija balonus vai kombinēt abus šos tipus kopā? Mēs, Party Inbox, piedāvājam abus šos balonu tipus, visdažādākajās krāsās un formās, turklāt gumijas balonus apstrādājam ar speciālu gēlu, kas palīdz hēlija gāzei ilgāk palikt balonā un paildzina tā lidošanas laiku. 

Pie Party Inbox ir iespējama gan hēlija balonu uzpilde, kā arī piedāvājam hēliju baloniem, lai balonu uzpildi vari veikt Tu pats, ja nu esi plānojis ar baloniem ceļot tālāku ceļu vai vēlies pārsteigt savus mājiniekus ar vēlu vakarā uzpūstām dekorācijām. Ja nu tomēr vēlies savus svētkus izbaudīt un neuztraukties par balonu dekorācijām - Party Inbox piedāvā hēlija balonu piegādi gan Rīgā, gan ārpus tās. 

VISBIEŽĀK UZDOTIE JAUTĀJUMI

Cik ilgi stāv hēlija baloni? 

Jāsaka, ka tas tiešām ir atkarīgs no balonu veida! Jo balons ir lielāks un hēlijs balonu piepūšanais jāizmanto vairāk, jo celtspēja ir lielāka un šāds hēlija balons var noturēties gaisā patiešām ilgi - pat vienu vai divus mēnešus. Garantējam, ka standarta gumijas jeb lateksa baloni ar hēliju gaisā noturēsies vismaz divas dienas, tomēr parasti, pareizi apstrādāti baloni, gaisā noturēsies ilgāk. Svarīgi gan piebilst, ka baloni ar hēliju ļoti "nemīl" krasas temperatūras maiņas, tāpat to dzīves ilgums būs krietni lielāks, ja te tiks izvietoti iekštelpās. 

Cik maksā hēlija baloni? 

Hēlija balonu cena ir atkarīga no tā, kāda tipa, izmēra un formas balonus izvēlēsies, bet to izmaksas veidojas sākot no 1.60 EUR gabalā. Cenā ietilpst hēlija balonu uzpilde, apstrāde un balona lenta. Papildus piedāvājam dažādus balonu aksesuārus

Cik balonus var piepildīt no viena balona?

Mūsu piedāvājumā esošais hēlija gāzes balons var piepūst no 20-15 balonus. SVARĪGI gan ņemt vērā, lai piepūstu 20 balonus no šīs gāzes tvertnes - ir svarīgi sekot līdzi lai balonu aptuvenais izmērs nepārsniedz 30 cm. 

Kāda ir droša apiešanās ar hēliju?

Ja esi izvēlējies hēlija balonu uzpildi veikt mājās, atceries būt uzmanīgs - glabā hēlija gāzes balonu vertikālā stāvoklī un turi to labi vēdināmā telpā. Lai uzpildītu hēlija balonu atver gāzes tvertnes vārstuli, liec balonu klāt melnajam reduktoram, kas novietots gāzes balona sānos. ​​Balonu liekam virsū tik dziļi, lai reduktoriņš balonā ir ievietots vismaz līdz pusei, stingri to piespiežam un, lēnām kustinot melno ventilīti uz augšu un leju, piepildi balonu. 

Vai ir bīstami ieelpot hēliju?

Hēlijs netiek uzskatīts par kaitīgu gāzi, tas var būt bīstams vien tad, ja to ieelpo par daudz! Ja vēlies atkārtot filmās redzēto un ieelpot nelielu daudzumu gāzes no hēlija balona, lai sāktu runāt smieklīgi spalgā balsī, tad zini, ka nekāda kaitējuma nebūs. 

Vietne www.partyinbox.lv izmanto sīkdatnes. Ja piekrītat sīkfailu lietošanai, noklikšķiniet uz pogas "Es piekrītu" vai turpiniet pārlūkošanu. Jūs jebkurā laikā varat atsaukt savu piekrišanu, mainot tīmekļa pārlūkprogrammas iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīkdatnes. Vairāk par sīkdatnēm varat izlasīt mūsu konfidencialitātes politikā.

UZMANĪBU! PIEDĀVĀJAM ARĪ HĒLIJA BALONU PIEGĀDI NO VEIKALA RĪGĀ - JAU TAJĀ PAŠĀ DIENĀ!