Iepatikušās preces
Mans profils

Jūsu pirkumu grozs ir tukšs!

Bērnu ballītes dekorācijas

Dzimšanas diena ir katra mazā mīļākie un gaidītākie svētki, kā arī lielākais izaicinājums viņa vecākiem. Katras bērnu ballītes pamatā ir kārtīga sagatavošanās, sākot ar bērnu ballītes idejas noformulēšanu un tematiku, rūpēm par dekorācijām un aktivitātēm, beidzot ar ēdienkarti, kas iepriecinās un būs piemērota visiem mazajiem viesiem. Lai atvieglotu izvēles procesu, esam sakārtojuši bērnu ballītei paredzētos dekorus atbilstoši katrai tēmai - zem katras kategorijas atradīsi ne tikai aksesuārus ar izvēlēto varoni, bet arī balonus, salvetes un galda piederumus krāsā, kas iederēsies kopīgajā tēmā.

Jaunums Sveces "Race" (5 gab.)
4.30€
Jaunums Salvetes "Lācis" (16 gab.)
4.90€
Jaunums Salvetes, persiku (20 gab.)
2.90€
Burvja parūka
40.70€
Klauna trompete
3.50€
Cepure "Vilks"
6.90€

Dzimšanas diena ir katra mazā mīļākie un gaidītākie svētki, kā arī lielākais izaicinājums viņa vecākiem. Katras bērnu ballītes pamatā ir kārtīga sagatavošanās, sākot ar bērnu ballītes idejas noformulēšanu un tematiku, rūpēm par dekorācijām un aktivitātēm, beidzot ar ēdienkarti, kas iepriecinās un būs piemērota visiem mazajiem viesiem. 

Kā pārliecināties, ka dzimšanas dienas dekorācijas iepriecinās jubilāru un tajā pašā laikā būs unikālas un labi izskatīsies bildēs? Vislabāk tematiskās ballītes idejas uzzināt no paša gaviļnieka, balstoties uz viņu tā brīža mīļākajiem spēļu, multfilmu vai grāmatu varoņiem. Party Inbox piedāvā bērnu ballītes dekorācijas ar visiem populārākajiem bērnu varoņiem no tādām multfilmām kā Frozen, Suņu Patruļa, filmām Harijs Poters, Zvaigžnu kari, kā arī tādām visiem zināmām grāmatām kā Vinnijs Pūks. Ja gaviļņieks vēl par mazu, lai izvēlētos tematiku savai bērnu ballītei, esam sagatavojuši rotājumus, kas labi izskatīsies vienmēr, piedāvājot dažādas dekorācijas ar meža, džungļu un fermas dzīvniekiem, kā arī dažādu krāsu variāciju dekorācijas piemērotas gan puišu, gan meiteņu ballītei. 

Lai gan bērnu dzimšanas dienas ballītes idejas noformulēšana ir svarīga, nav nepieciešams absolūti visu izrotāt šajā tēmā. Teiksim, ja esi izvēlējies ballītes tēmu Zirnekļcilvēks, izvēlies šķīvjus, kūku, krūzītes uz kura attēlots galvenais tēls, taču miksē to kopā ar baloniem zilā un sarkanā krāsā, kā arī galdu vari rotāt ar maziem zirneklīšiem. Lai atvieglotu izvēles procesu, esam sakārtojuši bērnu ballītei paredzētos dekorus atbilstoši katrai tēmai - zem katras kategorijas atradīsi ne tikai aksesuārus ar izvēlēto varoni, bet arī balonus, salvetes un galda piederumus krāsā, kas iederēsies kopīgajā tēmā.

Bērnu ballītes noformējums būs atkarīgs arī no tā, kur ballīte tiks rīkota - pašu mājās vai īrētās telpās, brīvā dabā vai iekštelpās. Ja dzimšanas diena bērnam tiks svinēta mājās, tad iespējas dekorāciju izvietošanai ir neierobežotas un rotāt var visa veida virsmas, rokturus un sienas, lai patiesi nomainītu ierasto vidi un radītu svētku sajūtu. Tāpat svarīga arī tāda bērnu ballītes atribūtika kā tematisks galda noformējums - krāsaini un apdrukāti trauki, salvetes, salmiņi un pat dzimšanas dienas kūkas svecītes. Svinot svētkus brīvā dabā, bērnu ballītes dekorācijas var tikt iekārtas kokos vai iespraustas zemē. Šeit gan īpaši jāpievērš uzmanība laika apstākļiem un laicīgi tiem jāsagatavojas, teiksim, ja solīts liels vējš, īpaši jāpievērš uzmanība tam, lai rotājumi netiktu aizpūsti, tāpat jāsaprot, vai papīra trauki būs īstais risinājums šīs ballītes ietvaros. 

Ja svinības paredzētas ārpus mājām, kādā īpašā pasākumu organizēšanas vietā, bieži vien dekorācijas nemaz nav nepieciešamas un pietiek vien ar ballītes tematikai pieskaņotu kūku un svecītēm, un salvetēm. Ja tomēr vēlies izvietot šajās telpās kādas bērnu ballītes dekorācijas, viens no populārākajiem rotājumu veidiem, kad tiek rīkotas ballītes bērniem, ir balonu kompozīcijas. Tās ir viegli transportēt un nav nepieciešams ilgs laiks, lai tās uzstādītu. Party Inbox veikalā atradīsi visdažādāko formu un izmēru balonus, kas ir īpaši paredzēti gan balonu dzīvnieciņu locīšanai, gan arī telpas dekorēšanai.

Vietne www.partyinbox.lv izmanto sīkdatnes. Ja piekrītat sīkfailu lietošanai, noklikšķiniet uz pogas "Es piekrītu" vai turpiniet pārlūkošanu. Jūs jebkurā laikā varat atsaukt savu piekrišanu, mainot tīmekļa pārlūkprogrammas iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīkdatnes. Vairāk par sīkdatnēm varat izlasīt mūsu konfidencialitātes politikā.

UZMANĪBU! PIEDĀVĀJAM ARĪ HĒLIJA BALONU PIEGĀDI NO VEIKALA RĪGĀ - JAU TAJĀ PAŠĀ DIENĀ!