Pakalpojumi
Iepatikušās preces
Mans profils

Jūsu pirkumu grozs ir tukšs!

Party Inbox piedāvā dažādus karnevāla aksesuārus jūsu tēla papildināšanai. Pie mums atradīsi ne tikai savu masku, bet arī tādus papildu aksesuārus kā brilles, matu stīpiņas, mākslīgos zobus, kā arī grimu. Lai nu kādu ballītes tēmu Tu izvlētos, mēs zinām, ka iesaistot pārģērbšanos, tā kļūs neaizmirstama. Iepērcies Party Inbox un atrodi īstos karnevāla aksesuārus!

Brilles "STYLE"
4.30€
Kaķa ūsas
2.00€
-30% Dekoratīvs metāla detektors
18.06€
25.80€
Plīvurs, melns
12.80€

Masku balles Eiropā notiek jau kopš 16. gadsimta, lai gan tradīcijas laiku gaitā ir mainījušās un maskas attīstījušās, pats svinību kodols palicis nemainīgs - galvenais ir pārģērbties un iejusties kāda cita cilvēka, zvēra vai abstraktas būtnes tēlā. Party Inbox piedāvā dažādus karnevāla aksesuārus jūsu tēla papildināšanai. Pie mums atradīsi ne tikai savu masku, bet arī tādus papildu aksesuārus kā brilles, matu stīpiņas, mākslīgos zobus, kā arī pleca aksesuārus. 

Masku ballēm un karnevāliem ir senas tradīcijas. Šie pasākumi saistīti gan ar pagāniskām tradīcijām, kad cilvēki pārģērbušies svētīja pavasara iestāšanos, gan arī ar kristīgām tradīcijām un gavēni, jo latīniski carne vale nozīmē atvadas no gaļas, līdz ar to tas bija pēdējais pasākums pirms gavēņa iestāšanās. Mūsdienās gan masku balles rīkošanai nebūt nav jānotiek kādā noteiktā gada laikā, jo maskās var tērpties gan tematiskās dzimšanas dienas ballītes laikā, gan Jaunajā Gadā. Vēlies ar draugiem sarīkot hipiju vai pirātu ballīti? Tas viss nu ir iespējams! Ar Party Inbox karnevāla aksesuāriem spēsi papildināt jebkuru tērpu, neatkarīgi no tā, vai meklē uzticamo pirāta draugu papagaili, policista roku dzelžus vai vampīra zobus. 

Masku nēsāšana mums dod brīvību būt kādam citam, ne tikai Helovīnu laikā, bet arī ārpus tā, turklāt kādu prieku tas sniedz pašiem mazākajiem! Pat matu stīpiņa ar kaķa austiņām vai karaļa kronis spēj attīstīt viņu fantāziju lidojumu, atļaujot bērniem iejusties konkrētā tēla lomā. Jārīko bērna dzimšanas dienas ballīte? Kāpēc lai arī to nevarētu rīkot ar maskām, laujot gan mazajam jubilāram, gan draugiem iejusties kādā jaunā tēlā. Turklāt kad vēl bērniem būs iespēja vienuviet satikt pirātus, slavenus medaļu ieguvējus un filmu varoņus? 

Lai nu kādu ballītes tēmu Tu izvlētos, mēs zinām, ka iesaistot pārģērbšanos, tā kļūs neaizmirstama. Iepērcies Party Inbox un atrodi īstos karnevāla aksesuārus!

Vietne www.partyinbox.lv izmanto sīkdatnes. Ja piekrītat sīkfailu lietošanai, noklikšķiniet uz pogas "Es piekrītu" vai turpiniet pārlūkošanu. Jūs jebkurā laikā varat atsaukt savu piekrišanu, mainot tīmekļa pārlūkprogrammas iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīkdatnes. Vairāk par sīkdatnēm varat izlasīt mūsu konfidencialitātes politikā.

UZMANĪBU! PIEDĀVĀJAM ARĪ HĒLIJA BALONU PIEGĀDI NO VEIKALA RĪGĀ - JAU TAJĀ PAŠĀ DIENĀ!