Iepatikušās preces
Mans profils

Jūsu pirkumu grozs ir tukšs!

Balonu virtenes (DIY)

Balonu virtenes (DIY) - viegls un skaists dekora risinājumi dažādiem gadījumiem. Balonu virtenes var izmantot, lai dekorētu telpu virs galdiem, dekorētu jaunlaulāto arku, izveidotu stilīgu foto sienu... Tās var izmantot, kur vien vēlaties. Mēs piedāvājam dažādu krāsu un izmēru balonus, kombinējam tos ar citiem dekoriem un parūpēsimies par perfektu noskaņu un stilīgu dekoru Jūsu svētkos.

Vēlies izveidot balonu virtenes saviem vai savu mīļo svētkiem, bet nedomā, ka spēsi to izdarīt? Balonu virtenes veidošana patiesībā ir ļoti vienkārša! Mūsu balonu virtenes DIY komplekti pieejami ar dažādu krāsu un izmēru baloniem, kā arī dažos no komplektiem atradīsi arī citus aksesuārus, kas patiešām padarīs šo svētku dekoru patiesi īpašu.

 Godīgi sakot, balonu virtene var uz svinību telpu radīt tādu iespaidu, ka nav nepieciešams lūkoties pēc cita veida dekorācijām, līdz ar šādu akcentu būs gana, lai radītu svētku atmosfēru visā telpā. 

Ko vajadzēs, lai sekotu balonu dekorācijas pamācībai?

Pārsvarā visas šīs lietas jau ir iekļautas mūsu balonu virtenes komplektos, tomēr šeit ir viss nepieciešamais vītnes veidošanai: baloni, lente balonu virtenei, līmes elementi. Papildus vari izmantot elektrisko balonu piepūtēju un āķīšus, ar ko vieglāk pakārt balonu virteni. 

Kā uztaisīt balonu virteni? 

Pirms sāc darbu pie balonu virtenes veidošanas liekas, ka tas ir ļoti sarežģīts darbs, tās taču izskatās tik iespaidīgi! Patiesībā balonu virtenes pamācība ir visai vienkārša, turklāt visi nepieciešamie materiāli jau būs iekļauti komplektā.
Ir vairāki veidi kā izveidot balona vītni - jūs varat piesiet katru balonu uz gara auklas gabala, “šūt” balonus kopā, izmantojot adatu un diegu vai makšķerauklu un izspiežot adatu caur katra balona apakšai. Tomēr, mūsuprāt, visvienkāršākais veids ir to veidot, izmantojot balonu virtenes lenti!

Piepūt balonus - ideālā variantā uzpūt dažādu izmēru un krāsu balonus, lai padarītu balonu virteni interesantāku.

Piestiprini balonus lentai - izspiediet katra balona galu caur lentes caurumu, lai to piestiprinātu, atstājiet nelielu gabaliņu lentes sākumā un beigās, lai vieglāk to vēlāk varētu piestiprināt pie sienas. 

Turpini pievienot balonus - aizpildi lenti ar baloniem un atceries, ka vienmēr vari balonus nedaudz sakārtot, lai novietotu tos tieši tādā veidā, kā vēlies. Izveido vēlamo formu un garumu, bet atstāj kādus piecus līdz desmit mazākus balonus, kas palīdzēs Tev aizpildīt tukšās vietas uz lentas. 

Piestiprini virteni pie sienas - to vari darīt nopērkot āķīšus, ko var pielīmēt pie sienas, vai izmantot līmes spilventiņus, vai auklu, ja to izdodas veiksmīgi paslēpt zem baloniem. Kad esi piestiprinājis šo virteni pie sienas, Tev vien jāpievieno pēdējie baloni, tur, kur liekas, ka balonu virtenē radies kāds caurums. Tas arī viss, balonu virtene ir gatava viesu priekam.

Vietne www.partyinbox.lv izmanto sīkdatnes. Ja piekrītat sīkfailu lietošanai, noklikšķiniet uz pogas "Es piekrītu" vai turpiniet pārlūkošanu. Jūs jebkurā laikā varat atsaukt savu piekrišanu, mainot tīmekļa pārlūkprogrammas iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīkdatnes. Vairāk par sīkdatnēm varat izlasīt mūsu konfidencialitātes politikā.

UZMANĪBU! PIEDĀVĀJAM ARĪ HĒLIJA BALONU PIEGĀDI NO VEIKALA RĪGĀ - JAU TAJĀ PAŠĀ DIENĀ!