Pakalpojumi
Iepatikušās preces
Mans profils

Jūsu pirkumu grozs ir tukšs!

Ziemassvētki ar baloniem? Kāpēc ne :) Jebkuri svētki būs ļoti atbilstoši tādam elementam , kā baloni  :) Baloniem nav noteikumi - gluži vienkārši tiem ir dažnedažādakie veidi , krasas , materiali utt. 

Šajā gadījumā izvēlies tieši Ziemassvētkiem radītos balonu šedvrus :) 

 

Ziemassvētki ar baloniem? Kāpēc ne :) Jebkuri svētki būs ļoti atbilstoši tādam elementam , kā baloni  :) Baloniem nav noteikumi - gluži vienkārši tiem ir dažnedažādakie veidi , krasas , materiali utt. Šajā gadījumā izvēlies tieši Ziemassvētkiem radītos balonu šedvrus :) Mūsdienās baloni tiek ražoti ārkārtīgi pārsteidzošās formās, veidos , lielumos, krāsās un pat materiālos :) Arvien populārāki paliek tā saucamies "foto baloni", jeb ,baloni, kuri tiek ražoti balstoties uz realām fotogrāfijām . Nu, iedomājies, milzīgs balons, kurš ir burgera formā, un druka uz tā ir reālā burgera bilde - ka rezultātā, ticiet vai nē, šis balons izskatās tiešām tāda līmenī, ka varētu arī tajā iekosties :P Bet šoreiz par Ziemassvētku baloniem . Kā pēdējo gadu tendenci esam pamanījuši - dabas objektu, radību formas baloni ir tieši tie, kas ņem virsroku visos svētkos- tajā skaitā ziemassvētkos :) Balonu pieejamās formas ir neaprakstāmi daudz un ražotāji ik dienas pārsteidz ar ko jaunu - tikai spēt izvēlēties, kas vairāk varētu patikt Jums :)  Baloni ziemassvētkiem  -  balons ziemeļbrieža formā, balons kā ziemassvētku vecītis, balons pingvīna formā, balons sniegavīra formā, balons sneigpārsliņas formā, dažādi zvaigžņu baloni  utt. Pat balons kā eglīšu mantiņa un lielizmēra balons, kā kamanas. Lai izvelētos īsto  sev - ir svarīgi saprast kur un kā  Tu  tos lietosi. Ir iespēja, protams, pildīt tos ar hēliju, arī pie mums veikalā Party Inbox, vai ,varbūt ,labāk Tu iegādājies papildus gumijas balonus atbilstoši savai Ziemassvētku krāsu paletei - un mājās pats iemēģini roku balonu virtenēs , balonu mākoņos, balonu debesīs vai balonu arkās- pildi balonus ar gaisu, veido savu DIY balonu virteni un kā lielisku akcentu montē tajā iekšā tematiskos folijas balonus. Atceries, ka baloni lieliski iederēsies pat tik foršā notikumā, kā ziemassvētku fotosesija :) 

Vietne www.partyinbox.lv izmanto sīkdatnes. Ja piekrītat sīkfailu lietošanai, noklikšķiniet uz pogas "Es piekrītu" vai turpiniet pārlūkošanu. Jūs jebkurā laikā varat atsaukt savu piekrišanu, mainot tīmekļa pārlūkprogrammas iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīkdatnes. Vairāk par sīkdatnēm varat izlasīt mūsu konfidencialitātes politikā.

UZMANĪBU! PIEDĀVĀJAM ARĪ HĒLIJA BALONU PIEGĀDI NO VEIKALA RĪGĀ - JAU TAJĀ PAŠĀ DIENĀ!