Pakalpojumi
Iepatikušās preces
Mans profils

Jūsu pirkumu grozs ir tukšs!

Vai Tu kādreiz ticeji, ka katru gadu pie Tevis nāk ziemassvētku vecītis? Vai Tevi nemulsināja visur redzamie daudzie ziemassvētku vecīši - ja tas īstais ir tikai viens? 

Daudzie ziemassvētku vecīši, elfi un rūķi nav iedomājami bez Ziemassvētku kostīmiem - un mums tie ir. Party inbox klāstā atradīsi gan Ziemassvētku vecīša gan sniegbaltītes, gan arī elfu un rūķu kostīmus un cepures. 

Ieskaties arī mūsu Ziemassvētku rotājumu un dekorāciju piedāvājumā!

-30% Rozā apmetnis ar zeltu (3-7 m)
19.99€
28.50€

Vai Tu kādreiz ticeji, ka katru gadu pie Tevis nāk ziemassvētku vecītis? Vai Tevi nemulsināja visur redzamie daudzie ziemassvētku vecīši - ja tas īstais ir tikai viens? 

Daudzie ziemassvētku vecīši,  elfi un rūķi nav iedomājami bez Ziemassvētku kostīmiem - un mums tie ir. 

Katru gadu pašu mazāko ziemassvētku svinētāju vecāki sastopas ar problēmu - kā pasniegsim dāvanas? Liksim zem eglītes, atstāsim pie durvīm  vai varbūt tomēr  meklēsim Ziemassvētku vecīti ? Varbūt kļūsim par vecīti paši - kāds no mums? Mēs gan ieteiktu to atstāt draugu rokās - jo mazākie var atpazīt tēta balsi vai acu krāsu un smieklus :) 

Pie mums, Party Inbox, Tu atradīsi visdažādākos Ziemassvētku vecīša tērpus, Ziemassvētku vecīša kostīmus, pat ziemassvētku vecīša pilnos komplektus , kuros ietilpst pat tādas lietas , kā pieliekamais vēders, bārdas, ūsas , deguni un pat parūkas un apavi :)  Kostīmi pieejami dazādos veidos un izmēros- gan mazāka budžeta- kas paredzēti vairāk - piemēram darba ballītei vai kādam ziemas maratona skrējienam. Kā arī pieejami ir profesionāli ziemassvētku tērpi , kas itin labi nomaskēs cilvēku un dos reālistisma sajūtu mazajiem.

Papildus Ziemassvētku vecīša atribūtikai - pie mums Tu atradīsi arī Elfa kostīmus gan puišiem, gan meitenēm, Sniegavīra  kostīmus, dažādu sieviešu Ziemassvētku kostīmus- kā piemēram sniegbaltīte, eglīte vai vienkārši enģeļa kostīms, un vel citus Ziemassvētku kostīmusu un aksesuārus. 

Vietne www.partyinbox.lv izmanto sīkdatnes. Ja piekrītat sīkfailu lietošanai, noklikšķiniet uz pogas "Es piekrītu" vai turpiniet pārlūkošanu. Jūs jebkurā laikā varat atsaukt savu piekrišanu, mainot tīmekļa pārlūkprogrammas iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīkdatnes. Vairāk par sīkdatnēm varat izlasīt mūsu konfidencialitātes politikā.

UZMANĪBU! PIEDĀVĀJAM ARĪ HĒLIJA BALONU PIEGĀDI NO VEIKALA RĪGĀ - JAU TAJĀ PAŠĀ DIENĀ!