Pakalpojumi
Iepatikušās preces
Mans profils

Jūsu pirkumu grozs ir tukšs!

Folija baloni

Folija jeb folijs ir materiāls no plānas metāla loksnes, no kā taisa - ražo balonus. Balonu ražošanā izmanto folija materiālu, jo tas ir daudz izturīgāks, līdz ar to, tas jums ilgāk saglabāsies, un jūs to varēsiet atkārtoti pildit.

Jaunums Pastaigas balons "Kaķis"
6.00€
Jaunums Folijas balons "Olafs"
4.40€

Folija jeb folijs ir materiāls no plānas metāla loksnes, no kā taisa - ražo balonus. Balonu ražošanā izmanto folija materiālu, jo tas ir daudz izturīgāks, līdz ar to, tas jums ilgāk saglabāsies, un jūs to varēsiet atkārtoti pildit. Kā piepūst folija balonu? Pavisam vienkārši! Folija balonu var pildīt gan ar gaisu, gan ar hēliju, un pats labākais ir tas, ka folijas balons pats nofiksējas, kad tas ir piepūsts un ieņem savu izmēra formu. Folija baloni cena - tā var būt ļoti dažāda, jo tas ir atkarīgs no balona izmēra, protams, cenas atšķirās no tā, kā jūs vēlaties pildīt šo balonu - vai ar gaisu, vai ar hēliju! :) 

Folija baloni savā izskatā ir ļoti iespaidīgi - dažādās formās, krāsās, izmēros, tematikās - ikviena gaumei piemēroti. Folija baloni ar hēliji ir lielisks veids kā kādu pārsteigt, kā izdekorēt telpu, jo tas var būt iespaidīgs telpas dekors vai kā apsveikt svētkos savus mīļos, izvēloties kādu smieklīgu vai konkrētajam cilvēkam atbilstošu balonu. Un, protams, folija balonus var kombinēt ar cita veida baloniem - gumijas baloniem, konfeti baloniem, ar citiem folijas baloniem! 

Vietne www.partyinbox.lv izmanto sīkdatnes. Ja piekrītat sīkfailu lietošanai, noklikšķiniet uz pogas "Es piekrītu" vai turpiniet pārlūkošanu. Jūs jebkurā laikā varat atsaukt savu piekrišanu, mainot tīmekļa pārlūkprogrammas iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīkdatnes. Vairāk par sīkdatnēm varat izlasīt mūsu konfidencialitātes politikā.

UZMANĪBU! PIEDĀVĀJAM ARĪ HĒLIJA BALONU PIEGĀDI NO VEIKALA RĪGĀ - JAU TAJĀ PAŠĀ DIENĀ!