Pakalpojumi
Iepatikušās preces
Mans profils

Jūsu pirkumu grozs ir tukšs!

Party Inbox piedāvājumā atradīsi augstas kvalitātes Helovīnu maskas, lai svētki izdotos patiesi baismīgi. Pie mums atradīsi gan spoku, gan populāru šausmu filmu varoņu, gan galvaskausu maskas, kā arī dažādus aksesuārus, kas papildinās Tavu jau izvēlēto helovīna kostīmu. Party Inbox ir īstā vieta, kur iepirkties, ja meklē biedējošu masku nākamajam spokainajam pasākumam!

Vampīru maska
18.90€
Velna maska
20.90€
Maska "Velns"
19.80€
Maska "Undead"
45.70€
Vilkača maska
14.40€
Francūža maska
24.20€
Maska "Ragana"
18.80€
Maska "Mēris"
27.40€
Zagļa maska
4.50€
Maska "Trakais"
13.50€

Lai gan vēsturiski maskas tika izmantotas tikai rituālu un ceremoniju laikā, drīz vien tās sāka pildīt arī dekoratīvas funkcijas. Tagad karnevāla un Helovīnu maskas pārsvarā tiek izmantotas tērpa papildināšanai, turklāt cik gan jautri ir iejusties kādā citā tēlā uz vienu nakti! Party Inbox piedāvājumā atradīsi Helovīna maskas pieaugušajiem un bērniem, līdz ar to neviens nepaliks bešā. 

 Esi gatavs nobiedēt draugus un paziņas, uzliekot baisu masku? Mūsu Helovīna maskas izskatās patiesi autentiskas, turklāt piedāvājumā ir pieejami tik dažādi tēli, ka noteikti atradīsi piemērotāko savam tērpam. Patiesi plašs piedāvājums - sākot no karnevālam paredzētām maskām, kas nosedz tikai acis, līdz biedējošām briesmoņu maskām, sākot no visiem pazīstamiem tēliem (klauni, raganas, vampīri), beidzot ar mūsdienās populāriem tēliem no tādām filmām un seriāliem kā Kalmāru Spēles un Money Heist. Lai, ko arī Tu izvēlētos, mēs esam pārliecināti, ka Tu ar savu Helovīna masku izcelsies jebkurā ballītē. 

Tavam tērpam pietrūkst vēl kāds aksesuārs? Apskati parūkas un grimu, kas atrodams Party Inbox piedāvājumā un papildini savu Helovīna kostīmu!

Vietne www.partyinbox.lv izmanto sīkdatnes. Ja piekrītat sīkfailu lietošanai, noklikšķiniet uz pogas "Es piekrītu" vai turpiniet pārlūkošanu. Jūs jebkurā laikā varat atsaukt savu piekrišanu, mainot tīmekļa pārlūkprogrammas iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīkdatnes. Vairāk par sīkdatnēm varat izlasīt mūsu konfidencialitātes politikā.

UZMANĪBU! PIEDĀVĀJAM ARĪ HĒLIJA BALONU PIEGĀDI NO VEIKALA RĪGĀ - JAU TAJĀ PAŠĀ DIENĀ!