Iepatikušās preces
Mans profils

Jūsu pirkumu grozs ir tukšs!

Folijas materiāla baloni visdažādākajās formās ir populārākie baloni dzimšanas dienai. Folijas balons gredzena formā, vienradža formā, traktora formā , balonu suns, staigājoši baloni utt.

Folijas materiāla baloni visdažādākajās formās ir populārākie baloni dzimšanas dienai. Folijas balons gredzena formā, vienradža formā, traktora formā , balonu suns, staigājoši baloni utt. Šādiem baloniem parasti priekšroku dod arī paši mazākie jubilāri. Hēlija baloni bērniem, vispār ir kaut kas , kas jau šķiet pašsaprotama lieta, un kur nu vēl, ja tās ir balonu figūras. Baloni bērniem, vai pieaugušajiem  - nav svarīgi, jo to formas ir ārkārtīgi daudz un neparastas. Arī mēs, Party Inbox svētku eksperti, redzot jaunos ražotāju katalogus, nebeidzam šokēties par to , kas tiek  ražots balonu industrijā. Iedomājies, kā izskatās 3D baloni? Baloni svētkiem piešķir tiešām skaistu efektu, jo piepūšamie gaisa baloni lieliski aizpilda arī lielas telpas – neatkarīgi vai tie ir baloni figūras vai vienkārši apaļi gumijas baloni.

Vietne www.partyinbox.lv izmanto sīkdatnes. Ja piekrītat sīkfailu lietošanai, noklikšķiniet uz pogas "Es piekrītu" vai turpiniet pārlūkošanu. Jūs jebkurā laikā varat atsaukt savu piekrišanu, mainot tīmekļa pārlūkprogrammas iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīkdatnes. Vairāk par sīkdatnēm varat izlasīt mūsu konfidencialitātes politikā.

UZMANĪBU! PIEDĀVĀJAM ARĪ HĒLIJA BALONU PIEGĀDI NO VEIKALA RĪGĀ - JAU TAJĀ PAŠĀ DIENĀ!