Iepatikušās preces
Mans profils

Jūsu pirkumu grozs ir tukšs!

Bezmaksas svētku ekspertu konsultācija

Svētku plānošana ne vienmēr var būt tik vienkāršs process, kā tas var likties. Saplānot visu laikus- kad izsūtīt ielūgumus, kur svinēt svētkus, ko mugura vilks jubilārs, kur un kādu kūku sūtīt, kādu sdekorus izvēlēties, vai pūst balonus un kādus tos pūst? Vai mani galda piederumi saderēs kopā ar manis plānotajiem dekoriem? Ak vai, un kā gribētos tomēr lai Jubilāres kleita piestāv manis pasūtītajiem baloniem. Ir  ļoti daudz šādu jautājumi, kurus sev uzdot un mūsu pieredze rāda, ka bieži vien, atgādinot par svecītēm kūkām, mūsu klienti saka milzīgu paldies par to - jo lielajā plānošanas burbulī šīs mazās detaļas tiešām aizmirstas. Un cik bieži veikalā, redzam situācijas, kurās Jūs nākat iegādāties tikai svecītei, un pie mums staigājot, atmiņā ataust vēl daudz citu lietu, kuras tiešām bija jāplāno. Tieši tādēļ šeit esam mēs, darba rūķi, kuri cenšas parūpēties, lai Jūs saviem svētkiem neaizmierstiet arī mazās detaļas, lai toņi, kurus izvēlaties svētkiem skaisti saspēlējas kopā ar visām detaļām, lai baloni sniedz tieši to efektu, kādu esat iedomājušies, lai kūku svecītes nepazūd kūkas noformējuma krāsās utt.  Ir forši, ja Tev ir iespēja atbraukt pie mums ciemos un iepirkties uz vietas veikalā, bet , ja tas tomēr, zināmu iemeslu dēļ izpaliek - jūties brīvs mums zvanīt, rakstīt e-pastu, whatsapp, facebook , instagram- mēs palīdzēsim. Pat ja neesi pārliecināts, ka Tevis izvēlētie violetie šķīvīši saspēlēsies ar  "Frozen" glāzītēm - mēs sūtīsim bildes , apstiprināsim , vai gluži pretēji, varbūt ieteiksim izvēlēties citu toni. Gribi skaistus hēlija balonus, bet nezini kādus.Zini tikai to , ka Tev patīk "haki" zaļā krāsa -saki to, jo mūsu svētku eksperti ikdienas darbojas par un ap dekoru un balonu miksēšanu, krāsu kombināciju veidošanu utt. Mēs noteikti atradīsim un piedāvāsim arī Jūsu ideālo versiju tiem :) Mēs neesam vienkārši interneta veikals - bet gan profesionāļu komanda , kas Tev ir gatava palīdzēt saorganizēt skaistus un neaizmirstamus svētkus. 

 

Svētku plānošana ne vienmēr var būt tik vienkāršs process, kā tas var likties. Saplānot visu laikus- kad izsūtīt ielūgumus, kur svinēt svētkus, ko mugura vilks jubilārs, kur un kādu kūku sūtīt, kādus dekorus izvēlēties, vai pūst balonus un kādus tos pūst? Vai mani galda piederumi saderēs kopā ar manis plānotajiem dekoriem? Ak vai, un kā gribētos tomēr lai Jubilāres kleita piestāv manis pasūtītajiem baloniem. Ir  ļoti daudz šādu jautājumi, kurus sev uzdot un mūsu pieredze rāda, ka bieži vien, atgādinot par svecītēm kūkām, mūsu klienti saka milzīgu paldies par to - jo lielajā plānošanas burbulī šīs mazās detaļas tiešām aizmirstas. Un cik bieži veikalā, redzam situācijas, kurās Jūs nākat iegādāties tikai svecītei, un pie mums staigājot, atmiņā ataust vēl daudz citu lietu, kuras tiešām bija jāplāno. Tieši tādēļ šeit esam mēs, darba rūķi, kuri cenšas parūpēties, lai Jūs saviem svētkiem neaizmierstiet arī mazās detaļas, lai toņi, kurus izvēlaties svētkiem skaisti saspēlējas kopā ar visām detaļām, lai baloni sniedz tieši to efektu, kādu esat iedomājušies, lai kūku svecītes nepazūd kūkas noformējuma krāsās utt.  Ir forši, ja Tev ir iespēja atbraukt pie mums ciemos un iepirkties uz vietas veikalā, bet , ja tas tomēr, zināmu iemeslu dēļ izpaliek - jūties brīvs mums zvanīt, rakstīt e-pastu, whatsapp, facebook , instagram- mēs palīdzēsim. Pat ja neesi pārliecināts, ka Tevis izvēlētie violetie šķīvīši saspēlēsies ar  "Frozen" glāzītēm - mēs sūtīsim bildes , apstiprināsim , vai gluži pretēji, varbūt ieteiksim izvēlēties citu toni. Gribi skaistus hēlija balonus, bet nezini kādus.Zini tikai to , ka Tev patīk "haki" zaļā krāsa -saki to, jo mūsu svētku eksperti ikdienas darbojas par un ap dekoru un balonu miksēšanu, krāsu kombināciju veidošanu utt. Mēs noteikti atradīsim un piedāvāsim arī Jūsu ideālo versiju tiem :) Un tik forša ir tā mūsu sajūta, ka Jūs vēršaties pie mums, piemēram, zinot tikai jubilāra apģērba krāsu. Un tad nu mēs pēc vienas bildes vadoties - rādam ko protam:)  Mēs neesam vienkārši interneta veikals - bet gan profesionāļu komanda , kas Tev ir gatava palīdzēt saorganizēt skaistus un neaizmirstamus svētkus. Kā mēs teiktu "Ir forši, ja vari atļauties noalgot svētku dekoratoru- rīkotāji, bet ja nē - tad zini, ka mēs atļausim Tev pašam par tādu sajusties, jo zinām, ka ar mūsu palīzību Tu pats savus svētkus vari sarīkot super gaumīgi, skaisti un ,absolūti, ne tik sarežģīti, kā Tev likās:) Lieki piebilst, ka tie paši darba rūķi, kuri ikdienas darbojas veikalā uz vietas, palīdz kombinēt dekorus dzīvē, miksē balonus, pūš balonus, veido kompozīcijas, veido balonu virtenes un dara vēl daudz un aktīvu lietu - ir tie paši ,kas Jūs konsultē visā virtuālajā vidē:) Tādēļ esi drošs, ka toņu saderību, mēs no savas puses varam garantēt- jo to visu redzma dzīvē ikdienas :) 

Vietne www.partyinbox.lv izmanto sīkdatnes. Ja piekrītat sīkfailu lietošanai, noklikšķiniet uz pogas "Es piekrītu" vai turpiniet pārlūkošanu. Jūs jebkurā laikā varat atsaukt savu piekrišanu, mainot tīmekļa pārlūkprogrammas iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīkdatnes. Vairāk par sīkdatnēm varat izlasīt mūsu konfidencialitātes politikā.

UZMANĪBU! PIEDĀVĀJAM ARĪ HĒLIJA BALONU PIEGĀDI NO VEIKALA RĪGĀ - JAU TAJĀ PAŠĀ DIENĀ!