Iepatikušās preces
Mans profils

Jūsu pirkumu grozs ir tukšs!

Kā jau zināms, folija ir materiāls no plāna metāla, līdz ar to, baloni no folija ir izturīgi baloni, kurus var pildīt atkārtoti gan ar gaisu, gan ar hēliju. Folija tematiski baloni ir iespaidīgi savā diezainu klāstā. Ar tiem var iepriecināt gan mazos, gan lielos, jo ir pieejami gan ar multfilmu varoņiem, gan tematiskajiem svētkiem.

Kā jau zināms, folija ir materiāls no plāna metāla, līdz ar to, baloni no folija ir izturīgi baloni, kurus var pildīt atkārtoti gan ar gaisu, gan ar hēliju. Folija tematiski baloni ir iespaidīgi savā diezainu klāstā. Ar tiem var iepriecināt gan mazos, gan lielos, jo ir pieejami gan ar multfilmu varoņiem, gan tematiskajiem svētkiem - "Supervaroņu" folija baloni, "LOL Suprise" folija baloni, Princešu folija baloni, Minjonu folija baloni, "Bride to be" folija baloni, "Baby Shower" folija baloni un daudzās citās tematikās. Dzīvnieku mīļiem noteikti patiks folija baloni ar dažādiem zvēriņiem - ziloņa folija baloni, kaķu folija baloni, zebras folija baloni, lauvas folija baloni.

Svētku baloni ir piemēroti katriem skaistajiem dzīves svētkiem - Valentīndienas baloni, kas ir sirds formās un ar dažādiem uzrakstiem; Ziemassvētku baloni dažādās formās, Absolventu baloni ar īpašiem sveicieniem un apsveikumiem, un, protams, dzimšanas dienas baloni. Baloni dzimšanas dienā, viennozīmīgi ir tas, ko vēlas saņemt ikviens, kam patīk orģinālas dāvanas! Mēs, Party Inbox, esam parūpējušies par plašu dzimšanas dienas balonu klāstu. Baloni dzimšanas dienai ir dažādos dizainos, formās un tematikās - "daudz laimes dzimšanas dienā" baloni, baloni "happy birthday" - kas piemēroti gan ,azajiem jubilāriem, gan lielajiem. 

Vietne www.partyinbox.lv izmanto sīkdatnes. Ja piekrītat sīkfailu lietošanai, noklikšķiniet uz pogas "Es piekrītu" vai turpiniet pārlūkošanu. Jūs jebkurā laikā varat atsaukt savu piekrišanu, mainot tīmekļa pārlūkprogrammas iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīkdatnes. Vairāk par sīkdatnēm varat izlasīt mūsu konfidencialitātes politikā.

UZMANĪBU! PIEDĀVĀJAM ARĪ HĒLIJA BALONU PIEGĀDI NO VEIKALA RĪGĀ - JAU TAJĀ PAŠĀ DIENĀ!