Pakalpojumi
Iepatikušās preces
Mans profils

Jūsu pirkumu grozs ir tukšs!

Neatkarīgi no tā, kādas uzlīmes meklē, Party Inbox piedāvājumā atradīsi plašu klāstu ar dažādām dekoratīvām uzlīmēm. Izmanto Ziemassvētku uzlīmes, lai pievienotu personisku pieskārienu iesaiņotajām dāvanām vai izmanto sniegpārsliņu uzlīmes, lai izrotātu logu ailes. Tāpat mūsu klāstā atradīsi auto uzlīmes ar uzrakstiem “Just Married”, kā arī dažādas uzlīmes burciņām un glāzēm, kas var izpalīdzēt gan tad, kad neieciešams uzlīmēt etiķeti tikko sagatavotajam ievārījumam, gan arī palīdzēt viesiem nepazaudēt savu kokteiļu glāzi.

Uzlīmes ir aizraujošs veids, kā izpaust savu radošumu un izrotāt dažādus priekšmetus. Mūsu plašais uzlīmju klāsts piedāvā dažādus dizainus, krāsas un tēmas, kas ļaus jums atrast tieši to, kas atbilst jūsu gaumei. Neatkarīgi no tā, vai vēlaties personificēt savu auto vai veidot uzlīmju kolekciju, pie Party inbo atradīsiet to, ko meklējat. Turklāt mēs piedāvājam arī personalizētas uzlīmes, ja neatrodi meklēto šajā kolekcijā. Pievieno savu vārdu, iniciāļus vai īpašu ziņojumu, lai izveidotu unikālas uzlīmes, kas atspoguļo Tavu individualitāti. 

Ziemassvētku uzlīmes

Sagatavojies svētku sezonai ar mūsu apburošajām Ziemassvētku uzlīmēm! Izrotā savas dāvanas ar ziemeļbriežiem, sniegpārslām vai izmanto apaļas uzlīmes, kas radītas, lai norādītu dāvanas saņēmēja vārdu uz iesaiņotās paciņas. Tāpat Party Inbox piedāvājumā atradīsi arī Ziemassvētku uzlīmes logiem, kuras priecēs un radīs svētku sajūtu kā garāmgājējiem, tā mājiniekiem. Mūsu klāstā pieejamas logu uzlīmes sniegpārsliņu formā, kā arī mazliet netipiskākas 3D uzlīmes logiem Ziemassvētku vecīša, ziemeļbriežu un rūķu formā.

Uzlīmes uz auto

Bieži vien, skatoties ASV veidotās filmas, varam redzēt, ka mašīna uz svētkiem tiek īpaši izrotāta ar auto uzlīmēm uz stikla, lai svētku prieks tiek arī apkārtējiem. Arī Latvijā uzlīmes uz auto kļuvušas populāras kā svētkos tā arī ikdienā. Party Inbox piedāvā auto uzlīmes un uzrakstus jūsu īpašajiem svētkiem, kā arī balonus un citas auto dekorācijas, kas palīdzēs radīt svētku noskaņu atrodoties ceļā.

Uzlīmes uz stikla

Pacel tostu par radošumu! Uzlabo dzērienu izskatu ar mūsu ciparu un burtu uzlīmēm. Neatkarīgi no tā, vai tās ir vīna vai kokteiļu glāzes, mūsu uzlīmes piešķirs dzērieniem eleganci, kā arī ļaus viesiem vieglāk atrast savu dzērienu. Tāpat, protams, vari šīs etiķetes un uzlīmes izmantot tam, lai dekorētu ievārījumu burciņas, ko glabāsi pagrabā vai pasniegsi kā dāvanas draugiem!

Izpētiet mūsu plašo uzlīmju klāstu un atrodiet interesantus dizainus, kas atbilst jūsu vajadzībām. No Ziemassvētku svinībām līdz personiskai izpausmei - mums ir uzlīmes katram gadījumam. Atbrīvojiet savu radošumu un ļaujiet mūsu uzlīmēm pievienot jūsu pasaulei krāsu

Vietne www.partyinbox.lv izmanto sīkdatnes. Ja piekrītat sīkfailu lietošanai, noklikšķiniet uz pogas "Es piekrītu" vai turpiniet pārlūkošanu. Jūs jebkurā laikā varat atsaukt savu piekrišanu, mainot tīmekļa pārlūkprogrammas iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīkdatnes. Vairāk par sīkdatnēm varat izlasīt mūsu konfidencialitātes politikā.

UZMANĪBU! PIEDĀVĀJAM ARĪ HĒLIJA BALONU PIEGĀDI NO VEIKALA RĪGĀ - JAU TAJĀ PAŠĀ DIENĀ!