Pakalpojumi
Iepatikušās preces
Mans profils

Jūsu pirkumu grozs ir tukšs!

Iepakot dāvanas ar eleganci, tā ir māksla! Neatkarīgi no tā, vai jāiesaiņo dāvana dzimšanas dienai, Ziemassvētkiem, kāzām vai kristībām - dāvanu iepakojums ir svarīgs. Skaists un oriģināls dāvanu maisiņš nekavējoties piesaistīs uzmanību un parādīs dāvanas saņēmējam, ka esi par viņu patiesi aizdomājies. Party Inbox atradīsi krāsainus un rakstainus dāvanu maisiņus visdažādākajās tematikās.

Naudas maiss
5.50€

Dāvanu maisiņi ir vairāk nekā vienkāršs iepakojums. Tas rada pirmo iespaidu, pievērš uzmanību un rada prieku saņēmējam. Ieskaties mūsu piedāvājumā un atrodi gan dzimšanas dienām, gan ziemas saulgriežu periodam piemērotus dāvanu maisiņus, lai parūpētos par burvīgu sarūpētās dāvanas vizuālo noformējumu neatkarīgi no tās izmēriem. Spīdīgi dizaina elementi, svētku noskaņai atbilstoši vēstījumi, kā arī rotaļīgi zvēriņi un animācijas filmu varoņi - tas viss apskatāms un ērti iegādājams Party Inbox papīra dāvanu maisiņu piedāvājumā!

Cik daudz pasākumu, tik daudz noformējumu! Party Inbox eksperti zina, ka ikkatram, personīgajā kalendārā ierakstītajam pasākumam, nepieciešams citāds dāvanas iesaiņojums. Tieši tāpēc pie mums atradīsi katrai gaumei atbilstošus maisiņus:

  • Auduma dāvanu maisiņi; 

  • Papīra dāvanu maisiņi; 

  • Caurspīdīgi dāvanu maisiņi; 

  • Dāvanu maisiņi konfektēm un saldumiem; 

  • Īpaši risinājumi pudelēm.

Ziemassvētki ir laiks, kad mēs dāvājam mīlestību un prieku. Lai jūsu dāvanas šajā sezonā būtu īpaši iepakotas, mēs piedāvājam klāstu ar skaistiem dāvanu maisiņiem un dāvanu zeķēm priekš Ziemassvētkiem. Neatstājiet ziemas saulgriežiem paredzētā iesaiņojuma un dekorāciju izvēli uz vēlāku laiku un iegādāies brīnišķīgi skaistus maisiņus lieliem un maziem nieciņiem tai skaitā: 

  • Dāvanu maisiņi konfektēm un saldumiem;

  • Ziemassvētku iepakojumi pudelēm

  • Ziemassvētku zeķes

Nevēlies izmantot dāvanu maisiņus vai vēlies tos izrotāt un padarīt personiskākus? Izvēlies kādu no citām piedāvājumā esošajām dāvanu saiņošanas opcijām - lentītes, kastītes, knaģīši un uzlīmes!

Vietne www.partyinbox.lv izmanto sīkdatnes. Ja piekrītat sīkfailu lietošanai, noklikšķiniet uz pogas "Es piekrītu" vai turpiniet pārlūkošanu. Jūs jebkurā laikā varat atsaukt savu piekrišanu, mainot tīmekļa pārlūkprogrammas iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīkdatnes. Vairāk par sīkdatnēm varat izlasīt mūsu konfidencialitātes politikā.

UZMANĪBU! PIEDĀVĀJAM ARĪ HĒLIJA BALONU PIEGĀDI NO VEIKALA RĪGĀ - JAU TAJĀ PAŠĀ DIENĀ!