Iepatikušās preces
Mans profils

Jūsu pirkumu grozs ir tukšs!

Svētku atribūtikas tidzniecības salons

Jau vairākus gadus veiksmīgi darbojoties Latvijas teritorijā ar interneta veikala starpniecību- Mēs, pateicoties klientu atsaucībai, no 2016. gada decembra esam atklājuši arī faktisko salonu/veikalu, kurā Jūs visus mūsu labumus varat atrast un iegādāties vienās telpās.

Svētku atribūtikas tidzniecības salons

Video

Mēs piedāvājam saviem klientiem lielu - augstas kvalitātes, bet tajā pašā laikā stilīgu svētku atribūtikas klāstu. Kā katram produktam, tā arī svētku atribūtu tirgum ir savi atpazīstamākie zīmoli, kvalitātes standarti un jaunākās tendences. Mēs regulāri apmeklējam specializētas izstādes, tieši sazināmies ar pasaulē pazīstamākajiem ražotājiem, no kuriem mēs smeļamies iedvesmu un jaunas idejas, kā arī oficiāli pārstāvam tos Lietuvas un Latvijas tirgū.

Gan mūsu interneta veikalā www.partyinbox.lv gan faktiskajā veikalā Jūs varat atrast augstas kvalitātes, no lielakajām ražotnēm nākušus,  vienreizējās lietošanas traukus, ļoti izturīgus galda piederumus, salvetes, galda un svētku telpu rotājumus, svecītes un pat balonus. Kā zināms, mēs šobrīd piedāvājam plašu klāstu, ne tikai bērnu  un pieaugušo dzimšanas dienas svinībām, bet arī kristībām un kāzām. Tajā pašā laikā paplašinot produktu un vienkrāsaino krāsu paleti - šogad sasniedzot pat 27 krāsu gammas izvēli Jūsu svētku izkrāsošanai.

Svētku atribūtikas tidzniecības salons

Mūsu svētku piederumu veikals turpina pārsteigt savus klientus ar ekskluzīviem piedāvājumiem ikdienas. Katram veikala apmeklētājam mēs veltām laiku, lai veicinātu  veiksmīgāku kombinēšanu, meklējot idejas un dažādus oriģinālus dekoru risinājumus. Uz  jautājumiem – vienmēr būs atbildes, savukārt padomu meklētājiem – mūsu ieteikumi.

Tātad - tagad svētki ne tikai nāk pie Jums, bet Jums ir ekskluzīva iespēja ik dienas ierasties vietā, kurā dzīvo svētki, jo tieši šāds ir mūsu sauklis- “Šeit dzīvo svētki”!

Svētku atribūtikas tidzniecības salons

Mēs pastāvīgi cenšamies piedāvāt kaut ko jaunu, rūpīgi analizēt pat vissīkākās klientu vajadzības. Tāpēc 2016. gada Decembrī kā dabisku rezultātu uzņēmuma attīstībā - Rīgā atvērām pavisam jaunu svētku aksesuāru veikalu! Laiku pa laikam saņēmām klientu ziņas ar jautājumiem par  kvalitāti vai kvantitāti, vai pat  dažreiz tikai lai lūgtu padomu, idejas un tātad -  tagad viss ērtāk un zem viena jumta, turklāt ikdienā salonā darbojas zinoši un ar idejām bagāti svētku eksperti.

Šis ir pilnībā specializēts svētku aksesuāru veikals, kurā vienmēr jutīsieties kā svētkos, jo šeit "dzīvo" svētki. Tikai šeit Jūs varēsiet atrast visas jaunākās tematiskās ballīšu kolekcijas, iegūt konsultāciju par dažādiem Jums interesējošiem svētku akcentiem. Protams, varat mūs apciemot vienkārši sameklēt oriģinālas idejas bagātīgiem un jautriem svētkiem, kuri vēl tikai tuvojas. Visiem šiem labumiem bonusā varat savus svētkus nodrošināt arī ar baloniem,  iepirkt vairumā, taisīt kompozīcijas, vai vienkārši piepūst ar hēliju.

Vietne www.partyinbox.lv izmanto sīkdatnes. Ja piekrītat sīkfailu lietošanai, noklikšķiniet uz pogas "Es piekrītu" vai turpiniet pārlūkošanu. Jūs jebkurā laikā varat atsaukt savu piekrišanu, mainot tīmekļa pārlūkprogrammas iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīkdatnes. Vairāk par sīkdatnēm varat izlasīt mūsu konfidencialitātes politikā.

UZMANĪBU! PIEDĀVĀJAM ARĪ HĒLIJA BALONU PIEGĀDI NO VEIKALA RĪGĀ - JAU TAJĀ PAŠĀ DIENĀ!