Pakalpojumi
Iepatikušās preces
Mans profils

Jūsu pirkumu grozs ir tukšs!

Ne velti Ziemassvētku laiku mēdz saukt par lampiņu drudzi :) Tieši tā - jo tas ir laiks , kad mēs droši varam atļauties likt tos gaismu izstarojošos skaistumus vairāk kā citas reizes :) 

 

Dažādas lampiņu virtenes, eglīšu virtenes, logos karināmas LED dekorācijas, izgaismoti ziemeļbrieži un sniegavīri, mazas metāla galda stieplītes ar iebūvētām LED lampiņām, dažādi izgaismoti ramīši ziemassvētku tematikā, LED gaismiņu pudeles , kurās iekšā ir atainoti pat veseli stāsti. Dažādi pie durvīm piekarināmi ZIemassvētku dekori, kuri izstaro gaismu un vēl neskaitāmi daudz detaļu, kas šo svētku laiku padara vēl krašņāku un lieki piebilst, ka gaišāku :) Galu galā - adventes vainagos varbūt drošāk ir izmantot mākslīgās sveces , kur uguns nav nepieciešama, bet efekts tiešām iespaidīgs :) Mēs, laikam, esam vieni no tiem, kas domā,ka bez Zimeassvētku lampiņām- šie svētki un atmosfēra uz ielām, majās un pat darbā- nebūtu tāda, kāda tā ir šobrīd. Esi kreatīvs - jo ir ārkārtīgi daudz un dažādu veidu kā Tu tās vari pielietot. Nepatīk piedāvājums LED pudelēs? Nebēdā, ņem stikla trauku , liec iekšā skaistumus ko Tu pats vēlies redzēt savās mājās, birdini makslīgo sniegu, liec egļu zariņus un liec tajā gaismiņas pats- LED lampiņu virtenītes, kuras darbojas uz parastajām baterijām. Šie mūsdienu izstrādājumi , kuri darbojas uz baterijām ir ārkārtīgi ērti un viegli pielietojami.  Pietiks ar kontatligzdā spraužamajām eglītes virtenēm un pārējam izmanto baterijas - jo tas tiešām visu atvieglo. Liec dekoru kur vien sirds kāro nedomājot , kur to iespraust :)  Vai varbūt gaismu dekori ārā? Lieli izgaismoti , stāavoši sniegavīri? Jā, mums ir- līdz pat 3 m augsti LED ziemassvētku dekori, kas ir paredzēti izmantošanai ārā un noteikti nepaliks nepamanīti :) 

Vietne www.partyinbox.lv izmanto sīkdatnes. Ja piekrītat sīkfailu lietošanai, noklikšķiniet uz pogas "Es piekrītu" vai turpiniet pārlūkošanu. Jūs jebkurā laikā varat atsaukt savu piekrišanu, mainot tīmekļa pārlūkprogrammas iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīkdatnes. Vairāk par sīkdatnēm varat izlasīt mūsu konfidencialitātes politikā.

UZMANĪBU! PIEDĀVĀJAM ARĪ HĒLIJA BALONU PIEGĀDI NO VEIKALA RĪGĀ - JAU TAJĀ PAŠĀ DIENĀ!