Pakalpojumi
Iepatikušās preces
Mans profils

Jūsu pirkumu grozs ir tukšs!

Idejas vecmeitu ballītei

Kā parūpēties, lai vecmeitu ballīte būtu ne tikai piedzīvojumiem bagāta, bet arī vizuāli skaista? Šeit palīgā nāks Party Inbox vecmeitu ballītes aksesuāri, nodrošinot mierīgāku un skaistāku ballītes gaitu. Mūsu vecmeitu ballītes aksesuāru piedāvājumā atradīsi balonus, karodziņu virtenes, kā arī visu, kas nepieciešams galda noformēšanai - tematiskus papīra šķīvīšus, salvetes, statīvus un trauciņus uzkodām, kā arī glāzes. Tāpat esam sarūpējuši vecmeitu ballītes aksesuārus visām dalībniecēm, lai veidot vienotu un saskaņotu tēlu būtu pavisam vienkārši. Mūsu produktu klāstā atradīsi aproces, tematiskus tetovējumus, piespraudes un stīpiņas, kas kalpos kā lieliska vienotības zīme un atšķirs jūs no pārējiem. 

Skaļrunis
24.50€

Vecmeitu ballīte ir īpašs mirklis katras līgavas dzīvē - tā ir diena, kad stresu par gatavošanos kāzām, var nomainīt pret jautru un piedzīvojumiem bagātu ballīti ar draudzenēm. Pārsvarā ballītes organizēšanā piedalās līgavas labākās draudzenes, līdz ar to vecmeitu ballītes idejas nav tālu jāmeklē, jo organizatores jau zina, kā topošā sieva vēlētos pavadīt šo īpašo dienu, tomēr, tā kā pasākums tiek rīkots par godu līgavai, tam jāatbilst viņas personībai, vēlmēm un interesēm. Lai gan līgavai nebūt nav jāzina vecmeitu ballītes scenārijs, būtu svarīgi pirms ballītes organizēšanas noskaidrot viņas vēlmes, kā arī ir svarīgi uzzināt, ko līgava noteikti nevēlētos darīt savas vecmeitu ballītes laikā, tā izvairoties no nepatīkamiem mirkļiem un emocijām šajā skaistajā dienā.
Ja vecmeitu ballītes scenārijs jau ir gatavs, kā parūpēties par to, lai šī diena būtu ne tikai piedzīvojumiem bagāta, bet arī vizuāli skaista? Šeit palīgā nāks Party Inbox vecmeitu ballītes aksesuāri, nodrošinot mierīgāku un skaistāku ballītes gaitu. Mūsu vecmeitu ballītes aksesuāru piedāvājumā atradīsi balonus, karodziņu virtenes, kā arī visu, kas nepieciešams galda noformēšanai - tematiskus papīra šķīvīšus, salvetes, statīvus un trauciņus uzkodām, kā arī glāzes. Tāpat esam sarūpējuši vecmeitu ballītes aksesuārus visām dalībniecēm, lai veidot vienotu un saskaņotu tēlu būtu pavisam vienkārši. Mūsu produktu klāstā atradīsi aproces, tematiskus tetovējumus, piespraudes un stīpiņas, kas kalpos kā lieliska vienotības zīme un atšķirs jūs no pārējiem. 
Ja meklē spēles vecmeitu ballītei, tad aplūko piedāvājumā esošo spēli “Patiesība vai Risks”, kuras laikā varēsiet ne tikai izaicināt līgavu uz dažādām aktivitātēm, bet arī noskaidrot atbildes uz  pikantiem jautājumiem.
Lai vecmeitu ballīte patiesi paliktu atmiņā, iesakām izveidot īpašu foto stūrīti, lai iemūžinātu skaistos dienas notikumus. Kā to izveidot? Party inbox piedāvā dažādus risinājumus, kas neprasīs ne daudz laika, ne līdzekļu. Izdekorē foto stūrīti ar kādu no mūsu folija aizkariem vai sienas dekorācijām vai izmanto kādu no DIY balonu vītņu veidošanas komplektiem, radot oriģinālas un skaistas dekorācijas pašu spēkiem. 
Vecmeitu ballītes zvērests ir viena no vispopulārākajām aktivitātēm ballītes ietvaros, lai to iemūžinātu, iesakām to saglabāt kādā no Party Inbox piedāvātajām viesu grāmatām. Šajā viesu grāmatā varat ierakstīt vecmeitu ballītes zvērestu, kā arī novēlējumus jaunajai līgavai, padomus laulības dzīvē ieejot, kā arī atstāt vietu skaistās vecmeitu ballītes fotogrāfijām. 
 

Vietne www.partyinbox.lv izmanto sīkdatnes. Ja piekrītat sīkfailu lietošanai, noklikšķiniet uz pogas "Es piekrītu" vai turpiniet pārlūkošanu. Jūs jebkurā laikā varat atsaukt savu piekrišanu, mainot tīmekļa pārlūkprogrammas iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīkdatnes. Vairāk par sīkdatnēm varat izlasīt mūsu konfidencialitātes politikā.

UZMANĪBU! PIEDĀVĀJAM ARĪ HĒLIJA BALONU PIEGĀDI NO VEIKALA RĪGĀ - JAU TAJĀ PAŠĀ DIENĀ!