Iepatikušās preces
Mans profils

Jūsu pirkumu grozs ir tukšs!

Ienes savās mājās kādu daļiņu no saules un pavasara ar mūsu Lieldienu dekorācijām un rotājumiem! Lieldienu laiks mums bieži saistās ar dabas mošanos un pirmajām siltajām pavasara dienām, kad zaros sāk parādīties pirmie pumpuri, gājputni atgriežas mājup un mazi zaķēni lec pa tikko izdīgušajiem jaunajiem zāles stiebriem. Tieši tādēļ arī Lieldienu dekoros visbiežāk dominē Lieldienu zaķi, olas, burkāni, putnu spalvas un tādi zaļumi kā sūnas un tikko saplaukuši koku zari. Aplūko Party inbox piedāvājumā esošās Lieldienu dekorācijas telpām, tematiskus, galda klājumam paredzētus aksesuārus, kostīmus un visu nepieciešamo pavasarīgai svētku sagaidīšanai. 

-40% Kostīms "Mazais trusis" (74-81 cm.)
17.04€
28.40€
-40% Kostīms "Mazais trusis" (67-74 cm.)
17.04€
28.40€

Lieldienas ir pavasara svētki, kuros esam raduši redzēt šim gadalaikam piemērotus košus un krāsainus dekorus, tomēr nevajag aizmirst, ka siltais un pavasarīgais laiks vēl var būt mānīgs, līdz ar to Lieldienu dekori telpām būs īstais risinājums, ja nezini, kādus laikapstākļus Lieldienu rītā var sagaidīt. Lieldienu telpu rotājumi pieejami visdažādākajās krāsās un spēc iepriecināt kā pieaugušos, tā bērnus. Party Inbox piedāvājumā ir gan tādi Lieldienu dekori no papīra kā karodziņi, košas krāsas bumbas un to virtenes, gan arī Lieldienu dekori no koka - koka zaķi un koka paliktņi skaistākam un dabiska izskata galda klājumam. 

Lieldienu olas krāsojam dažādos veidos, gan izmantojot dekoratīvas uzlīmes, krāsas, kā arī dabiskus materiālus, tomēr ar to vien viss nebeidzas, vienmēr vēlamies šos meistrardarbus izrādīt arī ģimenei un viesiem, līdz ar to ir svarīgi aizdomāties arī par to, kur šīs skaistās, nokrāsotās Lieldienu olas vēlāk izstādīt. Kā jau zināms olas var kārtot gan groziņā, gan kādā skaistā lēzenā traukā, gan arī uz burvīgiem koka dēlīšiem. Lai olu groziņu izrotātu svētkiem, ne vienmēr sanāk laiks aizbraukt uz mežu pēc zaļumiem, līdz ar to pie mums atradīsi gan dabiskas sūnas, gan dekoratīvus oļus, kas apauguši ar sūnām, kas palīdzēs izdekorēt olu trauku. Tāpat, ja nu tuvumā neesi atradis kādus izplaukušus zarus vai nevēlies apskādēt kādu koku, vienmēr vari izvēlēties pie mums pieejamos eikalipta zarus un vītnes, kas ienesīs košu rotu ikkatrā mājā. Dekorē šos zarus ar paša izpūstām krāsainām olām vai veikalā nopērkamām spalvām un dekoratīvajām oliņām. 

Pie mums pieejams arī plašs klāsts ar Lieldienu dekoriem bērniem - dažādi zaķi, kā arī Lieldienu maskas. Ja vēlies izdekorēt arī bērna istabu, piedāvājumā ir arī ​​Lieldienu dekori logiem uzlīmju veidā, kas uzreiz piešķirs istabai rotaļīgu gaisotni. 

Lieldienu rotājumi un dekora elementi var tikt izmantoti arī galda klājuma veidošanā. Vari izvēlēties gan mājās esošos traukus ar pavasarīgiem ziediem, gan papīra traukus pasteļtoņos un ieturētus Lieldienu tematikā. Pie Party Inbox atradīsi gan papīra šķīvjus, gan krūzītes ar Lieldienu zaķi, kā arī tādus dekorus, kā zaķu konfeti, ko varēsi izkaisīt pa galdu, un dažādus Lieldienu irbulīšus, ko iespraust uzkodās.

Lieldienu dekori telpām no papīra ir vairākkārt izmantojami un kombinējami savā starpā, tos varēsi izmantot kā centrālos rotājumus uz svētku galda, gan izmantot lieldienu griestu dekorus, lai svētkiem piešķirtu pavisam citu noskaņu. Ja vēlies papildināt svētkus ar krāsainiem baloniem, konsultējies ar mūsu speciālistiem, kas ieteiks vispiemērotākos balonus jūsu vēlmēm vai sagatavos kādu īpašu Lieldienu balonu kompozīciju, lai svētki paietu bez rūpēm.

Vietne www.partyinbox.lv izmanto sīkdatnes. Ja piekrītat sīkfailu lietošanai, noklikšķiniet uz pogas "Es piekrītu" vai turpiniet pārlūkošanu. Jūs jebkurā laikā varat atsaukt savu piekrišanu, mainot tīmekļa pārlūkprogrammas iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīkdatnes. Vairāk par sīkdatnēm varat izlasīt mūsu konfidencialitātes politikā.

UZMANĪBU! PIEDĀVĀJAM ARĪ HĒLIJA BALONU PIEGĀDI NO VEIKALA RĪGĀ - JAU TAJĀ PAŠĀ DIENĀ!