Iepatikušās preces
Mans profils

Jūsu pirkumu grozs ir tukšs!

Galda kartes ir viens no kāzu dekoriem, ko viesi visbiežāk vēlas paņemt līdzi par piemiņu, kā arī tās, protams, pilda savas funkcijas, palīdzot viesiem orientēties svinību telpā un sakārtojot tos ap galdiņiem loģiskā kārtībā. Party Inbox piedāvājumā atradīsi dažādus tradicionālus un interesantus risinājumus viesu galda kartēm. 

Kāzas bieži vien ir viens no svarīgākajiem notikumiem cilvēka dzīvē, tāpēc to organizēšanā uzmanība tiek pievērsta katrai detaļai - ziediem, telpu dekorācijām, ēdienam, mūzikai, frizūrai, kā arī īpaša uzmanība tiek pievērsta arī kāzu galda kartēm. Galda kartes ir viens no kāzu dekoriem, ko viesi visbiežāk vēlas paņemt līdzi par piemiņu, kā arī tās, protams, pilda savas funkcijas, novēršot haosu, kas varētu rasties, ja galda kartes nebūtu. Tā palīdz viesiem orientēties svinību telpā un sakārto viesus ap galdiņiem loģiskā kārtībā. 

Galda kartē kāzās bieži vien izvēlas rakstīt ne tikai viesa vārdu, bet ari pievienot papildu tekstu, kā piemēram, dzejoli ar konkrētā pasākuma tematiku, pateicību viesiem par ierašanos, kā arī bieži tiek ierakstīts pasākuma datums un jaunlaulāto vārdi. Viesiem īpaši gaidītiem liks justies individuāli un personalizēti ieraksti, kurā viens no jaunlaulātajiem izveido konkrētajam viesim domātu tekstu. 

Kāzu ielūgumi un galda kartes visbiežāk tiek veidoti vienotā stilā, izmantojot tematiskas krāsas, lai vēlāk kāzu galda kartes kalpotu arī kā galda dekors, kas lieliski spēj papildināt galda noformējumu un radīt svinīgu gaisotni. Tradicionāli galda kartes kāzām tiek novietotas pa kreisi pie šķīvja augšmalas vai uz salvetes, tomēr mūsdienās galda kartes kāzās var tikt novietotas gan uz krēsla, šķīvja vai pat uz glāzes maliņas, ja tas iederas vienotajā stilā un galda noformējumā. Party Inbox, piemēram, piedāvā vairāka stila un tipu galda kartes glāzēm -  taureņu, sirds un ziedu formā. 

Tā kā kāzu galda kartes izveidošana var būt ilgs un ķēpīgs process, kam lielākajai daļai līgavu gatavošanās procesā nav laika, tās bieži vien tiek pasūtītas vai galda kartes kāzām tiek nopirktas jau gatavas.  Veikalā iegādātās galda kartes, protams, arī var uzlabot ar dekoratīviem akmentiņiem un lentītēm, tā izveidojot oriģinālas un  interesantas galda kartes, kas viesiem paliks atmiņā. 

Tomēr neatradi starp mūsu piedāvātajām galda kartēm kāroto? Vai varbūt vēlies, lai galda karte kalpo arī kā dāvana viesim? Ieskaties mūsu produktu sadaļā plaukšķenes vai ziepju burbuļi

Vietne www.partyinbox.lv izmanto sīkdatnes. Ja piekrītat sīkfailu lietošanai, noklikšķiniet uz pogas "Es piekrītu" vai turpiniet pārlūkošanu. Jūs jebkurā laikā varat atsaukt savu piekrišanu, mainot tīmekļa pārlūkprogrammas iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīkdatnes. Vairāk par sīkdatnēm varat izlasīt mūsu konfidencialitātes politikā.

UZMANĪBU! PIEDĀVĀJAM ARĪ HĒLIJA BALONU PIEGĀDI NO VEIKALA RĪGĀ - JAU TAJĀ PAŠĀ DIENĀ!