Iepatikušās preces
Mans profils

Jūsu pirkumu grozs ir tukšs!

Vairumtirdzniecība

SIA "PARTY INBOX" ir oficiālie Creative Converting, Unique, Creative Party, Amscan, Ginger Ray, Talking Tables, Neviti, Givi Italia, Arty Fetes, Scotton, Party Deco, Procos  un Anniversary House produkcijas izplatītāji Latvijā, kā arī tiešie starpnieki, kas importē preci no citiem lielākajiem pasaules ražotājiem. Jums varam piedāvāt īpaši plašu asortimentu, kas pastāvīgi tiek papildināts, Jūsu vajadzību apmēriem pielāgotus izdevīgus noteikumus un pretimnākošu un sirsnīgu apkalpošanu.

Inovatīvs dizains un augsta kvalitāte – ja arī Jums šīs lietas ir nozīmīgas un interesējaties par vairumtirdzniecības iespējām, rakstiet mums uz e-pastu office@partyinbox.lv vai aizpildiet vairumtirgotāja reģistrācijas pieteikumu mūsu mājas lapā.

Ja Jums ir kādas citas idejas par sadarbības iespējam vai arī plānojat lielu pasākumu, obligāti sazinieties ar mums – mēs vienmēr esam atvērti jauniem projektiem!

Vietne www.partyinbox.lv izmanto sīkdatnes. Ja piekrītat sīkfailu lietošanai, noklikšķiniet uz pogas "Es piekrītu" vai turpiniet pārlūkošanu. Jūs jebkurā laikā varat atsaukt savu piekrišanu, mainot tīmekļa pārlūkprogrammas iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīkdatnes. Vairāk par sīkdatnēm varat izlasīt mūsu konfidencialitātes politikā.

UZMANĪBU! PIEDĀVĀJAM ARĪ HĒLIJA BALONU PIEGĀDI NO VEIKALA RĪGĀ - JAU TAJĀ PAŠĀ DIENĀ!