Iepatikušās preces
Mans profils

Jūsu pirkumu grozs ir tukšs!

Balonu virtenes

Kāpēc samierināties ar vienu balonu, ja var izvēlēties veselu balonu kompozīciju? Izvēloties balonu vītnes, balonu arkas un balonu mākoņus, varēsi izveidot tādu svētku noskaņu, kādu vienmēr esi vēlējies. Zemāk esam izvietojuši dažādus piemērus ar mūsu veidotām balonu kompozīcijām, bet atceries, ka balonu pušķi ir pieejami dažādās krāsās, materiālos un izmēros, līdz ar to Tev tikai jāizvēlas savs iecienītākais izkārtojums. Neatradi kāroto balonu dekoru starp mūsu piedāvātajiem variantiem? Sazinies ar Party Inbox svētku ekspertiem un mēs palīdzēsim Tev izveidot tādas balonu dekorācijas, kādas vien sirds kāro! 

Balonu virtene "Lācēns"
Cena par 1 metru no 27.00€
Balonu virtene "Pasteļtoņi"
Cena par 1 metru no 25.00€
Balonu virtene " Zelta - melna"
Cena par 1 metru no 35.00€
Balonu virtene "Sarkans - melns - balts"
Cena par 1 metru no 27.00€
Balonu virtenes "Pistācija"
Cena par 1 metru no 35.00€
Balonu virtene "Princeses pils"
Cena par 1 metru no 27.00€
Balonu virtenes "Karuselis"
Cena par 1 metru no 27.00€
Balonu virtene "Zils-sudrabs-balts"
Cena par 1 metru no 35.00€
Balonu virtene "Retro krāsas"
Cena par 1 metru no 27.00€
Balonu virtene "Dzeltens - Melns"
Cena par 1 metru no 25.00€

Party Inbox piedāvājumā atrodamās balonu arkas un balonu puķes var tikt izmantotas dažādu svētku dekorēšanā - privātos un korporatīvos pasākumos, dzimšanas dienas ballītēs, kāzās, kā arī ar baloniem vari piesaistīt uzmanību, kas nepieciešama, ja nesen esi atvēris savu uzņēmumu. Bieži vien mūsu klienti izvēlas izmantot balonu dekorus arī kā pamatu un akcentu foto stūrīša izveidei. 

Cik ilgi kalpo balonu vītnes?

Hēlija balonu kompozīcijas var stāvēt no vienas līdz trim dienām, ja tās ir izgatavotas no lateksa baloniem. Ja lateksa balonu vītnes ir piepildītas ar gaisu, tās priecēs no 6 līdz 8 nedēļām. Protams, jāskatās arī kādi ir apkārtējās vides apstākļi, biežas temperatūras maiņas var ietekmēt balonu ilgtspēju. 

Kad jāpasūta sev vēlamā balonu kompozīcija?

Ja nepieciešama piegāde un uzstādīšana, tad balonu virtenes jāpasūta vismas 3-5 darba dienas iepriekš. Tomēr vienmēr vari balonu virteni saņemt arī mūsu veikalā, tad Tev pastāstīsim, kā to piestiprināt vēlamajā vietā un kā to pielabot, ja nepieciešams

Vietne www.partyinbox.lv izmanto sīkdatnes. Ja piekrītat sīkfailu lietošanai, noklikšķiniet uz pogas "Es piekrītu" vai turpiniet pārlūkošanu. Jūs jebkurā laikā varat atsaukt savu piekrišanu, mainot tīmekļa pārlūkprogrammas iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīkdatnes. Vairāk par sīkdatnēm varat izlasīt mūsu konfidencialitātes politikā.

UZMANĪBU! PIEDĀVĀJAM ARĪ HĒLIJA BALONU PIEGĀDI NO VEIKALA RĪGĀ - JAU TAJĀ PAŠĀ DIENĀ!