Pakalpojumi
Iepatikušās preces
Mans profils

Jūsu pirkumu grozs ir tukšs!

Vai meklē 90. gadu ballīšu apģērbu, ko vilkt uz tematisko ballīti vai pasākumu? Atrodi ne tikai tērpu, bet arī dekorācijas un aksesuārus Party Inbox kolekcijā! 90. gadu ballīte ir iespēja atcerēties tā laika vienkāršību un popkultūras notikumus, neatkarīgi no tā, vai devi priekšroku Nirvanai, 100. debijai vai Prāta Vētrai, skatījies “Imanta-Babīte”, “Dzīvoklis” vai “Sirdsmīļā Monika” - šī desmitgade mums atnesa dažas no ikoniskākajām filmām, seriāliem un mūziķiem.

Kāda krāsaina desmitgade! 90. gados iznāca populāras Cartoon Network multfilmas, ikoniskas filmas kā Forests Gamps, parādījās tādas leģendāras grupas kā Spice Girls un Backstreet Boys, līdz ar to šajā desmitgadē slēpjas daudz lielisku kostīmu ideju. Apskati mūsu kostīmu izlasi savai 90. gadu stila ballīteii!

Mūsu piedāvājumā atradīsi gan 90. gadu modi sievietēm, gan vīriešiem, Tavā ziņā ir izdomāt, vai vēlies attainot 90. gadu modi kā tādu, vai iejusties kādā īpašā tēlā. Patiesi, Tu vari izvēlēties krāsainu neona kostīmu, vai arī izveidot tērpu saskaņā ar savu mīļāko mūziķi, aktieri vai citu popkultūras ikonu. Varbūt atceries, kādu tēlu izvēlējies popielā deviņdesmitajos - kāpēc neatkārtot līdzīgu uznācienu?

Vietne www.partyinbox.lv izmanto sīkdatnes. Ja piekrītat sīkfailu lietošanai, noklikšķiniet uz pogas "Es piekrītu" vai turpiniet pārlūkošanu. Jūs jebkurā laikā varat atsaukt savu piekrišanu, mainot tīmekļa pārlūkprogrammas iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīkdatnes. Vairāk par sīkdatnēm varat izlasīt mūsu konfidencialitātes politikā.

UZMANĪBU! PIEDĀVĀJAM ARĪ HĒLIJA BALONU PIEGĀDI NO VEIKALA RĪGĀ - JAU TAJĀ PAŠĀ DIENĀ!