Iepatikušās preces
Mans profils

Jūsu pirkumu grozs ir tukšs!

Ik gadu svētku gaidīšanas laikā mums ir jāpaveic tik daudz: jāizdokerē māja, jāklāj galds, jāgatavo dažādi našķi un jāmeklē arī dāvanas, tikai pēc tam sākam domāt, kā gan tās iesaiņot. Lai gan šai pēdējai fāzei svētku gatavošanās procesā mēs piešķiram vismazāko uzmanību, tomēr tas nebūt nav nenozīmīgs solis, jo ir taču tik patīkami un nozīmīgi saņemt dāvanu, kas ir skaisti iesaiņota. Iesaiņojamais papīrs un dāvanu maisiņi būs perfekti pārinieki mūsu piedāvājumā atrodamajām dāvanu kastītēm. Turklāt šāds iesaiņojums neaizņems daudz laika, bet izskatīsies patiesi pārdomāti! 

Lai gan arī dāvanu kastītes izvēle bieži nav saistīta ar kādu noteiktu stilu, tomēr gadu laikā ir parādījušies vairākas dāvanu saiņošanas tendences:

  • Minimālisms.  Ja Tev tuvāk sirdij ir vienkāršība un neitrālas krāsas, vari izvēlēties kādu no mūsu vienkrāsainajām baltajām vai kartona dāvanu kastēm. Vari tās atstāt pavisam vienkāršas, vai papildināt ar kādu krāsainu elementu, kas izcelsies uz šīs vienkrāsainās kastes. Piemēram, izvēloties dekoratīvas uzlīmes, kas piemērotas konkrētajiem svētkiem. Ziemassvētku dāvanu kastītes vari rotāt ar jebko, sākot no līmējamām sniegpārsliņām un sniega vīriņiem līdz pat dažādiem bērnu mīļākajiem varoņiem. 

  • Dabiskums. Jo vairāk mūsu dzīvē vieta tiek veltīta pārodmām par pārstrādājamiem materiāliem, jo vairāk šī tendence parādās dāvanu kastītes dekorēšanā. Arī šeit vari izvēlēties kādu kartona dāvanu kastīti, ko vari izdekorēt ar paša salasītiem egļu zariņiem, čiekuriem vai krāsainām ogām. 

  • Rotaļīgums. Iesaiņojot dāvanas bērniem un draugiem (nenopietniem cilvēkiem), izvēlies kastītes spilgtās krāsās un interesantās formās. Pie mums atradīsi gan caurspīdīgas kastītes, gan krāsainas kastītes dažādās formās - mājiņas, sirsniņas un pat burkāni. Papildini šīs kastītes ar dažādām krāsainām dāvanu lentītēm un esam pārliecināti, ka dāvanas saņēmējs būs patiesi pārsteigts par priecīgo un rotaļīgo iepakojumu.  

  • Ziņkārīgajiem. Ja zini, ka Tavs draugs ir ļoti nepacietīgs vai vēlies savu dāvanu izrādīt ne tikai dāvanas saņēmējam, izvēlies kartona kastīti ar lodziņu. Šī būs lieliska izvēle kārumniekiem, jo skaisti izskatīsies, ja tiks piepildīta ar kādu interesantu un krāsainu kārumu, konfektēm vai paša ceptiem cepumiem. 

  • Tematiskās. Ja dāvana jāpasniedz kādos īpašos svētkos vai dototies uz kādu īpašu pasākumu, tad noteikti izvēlies īstajā tematikā veidotu dāvanu kastīti. Pie mums atradīsi kastītes, kas būs piemērotas gan Valentīndienai, gan Ziemassvētkiem, kā arī kristībām, kāzām un bērnu dzimšanas dienām.

Vietne www.partyinbox.lv izmanto sīkdatnes. Ja piekrītat sīkfailu lietošanai, noklikšķiniet uz pogas "Es piekrītu" vai turpiniet pārlūkošanu. Jūs jebkurā laikā varat atsaukt savu piekrišanu, mainot tīmekļa pārlūkprogrammas iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīkdatnes. Vairāk par sīkdatnēm varat izlasīt mūsu konfidencialitātes politikā.

UZMANĪBU! PIEDĀVĀJAM ARĪ HĒLIJA BALONU PIEGĀDI NO VEIKALA RĪGĀ - JAU TAJĀ PAŠĀ DIENĀ!