Iepatikušās preces
Mans profils

Jūsu pirkumu grozs ir tukšs!

Ziemassvētku galds un Ziemassvētku dāvanas ir divi lieli  atslēgas vārdi šiem gada skaistakajiem svētkiem , vai ne?   Lietas par kurām  gribas īpaši piedomāt un izveidot kvalitatīvi un tēmai atbilstošī :)

Ziemassvētku galds un Ziemassvētku dāvanas ir divi lieli  atslēgas vārdi šiem gada skaistakajiem svētkiem , vai ne?   Lietas par kurām  gribas īpaši piedomāt un izveidot kvalitatīvi un tēmai atbilstoši:)   Ko mēs domājam ar ziemassvētku galdu?  Tas sevī iekļauj ārkārtīgi daudz ko - un te vairs neiet runa par štovētu kāpostu recepti vai cūkas šņukura recepti (kautgan arī tas , protams, ir svarīgi) . Receptes mēs atstāsim citu , savas jomas pārzinēju rokās. Mēs iedziļināsimies vairāk galda noformējumā - tas ir galda servēšana un ziemassvētku galda dekorācijas.  Protams, šajos svētkos, gribas izņemt no skapja tos skaistākos traukus, noslaucīt putekļus - jo iespējams, ikdienā tos lietot ir žēl . Un to arī vajag darīt - vajag svinēt dzīvi draugi - un ne tikai Ziemassvētkos :)  Ir skaista jau tā apziņa vien - ka Ziemassvētku galda klāšanas prieki ir tik tuvu  - un  akvai kāds apjukums galvā, kad ieraugi kādi skaistumi mūsdienās tiek piedāvāti veikalos mums visapkārt. Ko ņemt? Kur likt ? Vai tiešām vajag? Ak vai cik dārgi!  Vai bērni nesaplēsīs? Vai bērniem šis dekors ir drošs? Vai šis dekors nebūs par lielu manam galdam? Vai šis galdauts piestāvēs manām tapetēm vai galda krāsai?  Mazais pozitīvais bardaks mūsu visu galvās  - vai ne? 

Vietne www.partyinbox.lv izmanto sīkdatnes. Ja piekrītat sīkfailu lietošanai, noklikšķiniet uz pogas "Es piekrītu" vai turpiniet pārlūkošanu. Jūs jebkurā laikā varat atsaukt savu piekrišanu, mainot tīmekļa pārlūkprogrammas iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīkdatnes. Vairāk par sīkdatnēm varat izlasīt mūsu konfidencialitātes politikā.

UZMANĪBU! PIEDĀVĀJAM ARĪ HĒLIJA BALONU PIEGĀDI NO VEIKALA RĪGĀ - JAU TAJĀ PAŠĀ DIENĀ!