Nāc iepērcies uz vietas- Kr.Valdemāra ielā 147/k1

Kā pirkt?

1. Izvēlieties vēlamo preci un pievienojiet grozam (taustiņš "Pievienot grozam").

Izvēlieties vēlamo preci un pievienojiet to pirkumu grozam. Ja vēlaties iegādāties vairākas preces, tad droši turpiniet meklēšanu tālāk. "Preču grozā", kurš atrodas labajā pusē, redzēsiet grozam pievienoto preču kopējo summu. Kad izlemsiet iepirkšanos beigt, spiediet taustiņu „Apskatīt grozu“. 
Preču grozā varat mainīt tā saturu un pasūtīto preču daudzumu (lauciņā „Daudzums”). Preci no groza varat izņemt, ieliekot ķeksīti pie preces un nospiežot taustiņu „Iztīrīt laukumus“.

Ja vēlaties pasūtīt kādu no precēm lielā daudzumā, pirms tam sazinieties ar mums. 

2. Varat izvēlēties - iegādaties preces bez reģistrēsanās vai reģistrējoties kļūt par jauno PartyInbox.lv lietotāju. Ja vēlaties reģistrēties, aizpildiet visus ar zvaigznītēm apzīmētos laukumus. Par veiksmīgu reģistrāciju tiksiet informēts ar e-pasta palīdzību.

3. Apstipriniet preču piegādes adresi.

4. Izvēlieties Jums piemērotāko maksājuma veidu par precēm:

  - Bankas pārskaitījums uz partyinbox.lv kontu
  - Skaidrā naudā preču piegādes kurjeram (C.O.D.)

5. Apstipriniet pasūtījumu. 

Tas ir pēdējais pasūtījuma veikšanas solis. Jūs redzēsiet visu savu pasūtījuma informāciju, kuru nepieciešamības gadījumā varat koriģēt, atgriežoties atbilstošā pirkšanas procesa solī. 
Sadaļā „Komentāri“ varat ierakstīt piezīmes, kas saistītas ar preču piegādi vai konkrētām precēm. 
Lai veiktu pasūtījumu, spiediet taustiņu “Apstiprinu”.

Svarīgi: pasūtijuma apstiprināšanas lappusē atzīmējiet ar ķeksīti, ka iepazināties ar noteikumiem par iepirkšanos mūsu veikalā. Šie noteikumi ir pirkšanas- pārdošanas līgums.

Jūsu pasūtījums ir veiksmīgi izsūtīts! Tā kopiju un informāciju par apmaksu saņemsiet uz reģistrācijas laikā norādīto elektroniskā pasta adresi.