Iepatikušās preces
Mans profils

Jūsu pirkumu grozs ir tukšs!

Konfeti plaukšķenes padarīs ikkatru svētku kulmināciju neaizmirstamu! Šīs plaukšķenes pievienos rotaļīgu elementu kā pieaugušo, tā bērnu ballītēs, izrotājot apkārtni ar košiem, krāsainiem vai spīdīgiem konfetti. Pēdējo gadu laikā plaukšķenes īpaši iemīļotas tieši Jaunā Gada svinībās, kāzās un mazuļa dzimuma atklāšanas ballītēs. Ja nezini, kur nopirkt plaukšķenes, atceries, ka Party Inbox piedāvā dažādu krāsu un izmēru konfeti, jūsu dzīves īpašajiem mirkļiem. 

Palaist garām īpašo mirkli vai Jaunā Gada atnākšanu, nevēlas neviens, līdz ar to, lai konfeti lietus nolītu īstajā brīdī vienmēr iepriekš iepazīsties ar lietošanas instrukciju. Lielākoties visi Party Inbox piedāvājumā esošie produkti ir viegli lietojami, atliek vien pagriezt plaukšķenes apakšu vai ar ātru rokas kustību raut plaukšķenes apakšējo un augšējo daļu katru savā virzienā, lai konfeti salūts nolītu pāri ballītes viesiem. 

Atceries gan, ka jābūt uzmanīgam! Lai gan plaukšķenes ar konfeti nav bīstamas (iekšā nav sprāgstielu, vien sakompresēts gaiss), tās var izbiedēt kādu mazāku ballīšu viesi, kas nav gatavs konfeti lietum. Tāpēc vienmēr plaukšķeni šauj gaisā, nemērķējot ne uz sevi, ne citiem ballīšu viesiem! Tāpat iesakām mērķēt plaukšķeni prom no svētku galda, lai neattaptos ar konfeti pilniem šķīvjiem un dzērieniem. 

Konfeti plaukšķenes parasti tiek piedāvātas trīs dažādos izmēros: 15-20 cm, 40 cm, 60 cm. Jo garāka plaukšķene, jo vairāk konfeti tajā būs un jo tālāk tā šaus. Pārsvarā pie mums atradīsi konfeti plaukšķenes, kas šauj 5-8 m augstumā. Tāpēc, ja vēlies šaut konfeti plaukšķeni iekštelpās, labāk izvēlies mazāku izmēru, kas būs vairāk piemērots lietošanai istabā. 

Konsultējies ar Party Inbox ekspertiem, lai atrastu konfeti plaukšķenes, kas būtu piemērotas tieši taviem svētkiem! Pie mums atradīsi gan krāsainas un rotaļīgas, gan elegantas plaukšķenes, piemērotas visa veida gaumei un īpašajiem notikumiem.

Vietne www.partyinbox.lv izmanto sīkdatnes. Ja piekrītat sīkfailu lietošanai, noklikšķiniet uz pogas "Es piekrītu" vai turpiniet pārlūkošanu. Jūs jebkurā laikā varat atsaukt savu piekrišanu, mainot tīmekļa pārlūkprogrammas iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīkdatnes. Vairāk par sīkdatnēm varat izlasīt mūsu konfidencialitātes politikā.

UZMANĪBU! PIEDĀVĀJAM ARĪ HĒLIJA BALONU PIEGĀDI NO VEIKALA RĪGĀ - JAU TAJĀ PAŠĀ DIENĀ!