Iepatikušās preces
Mans profils

Jūsu pirkumu grozs ir tukšs!

Helovīna dekorācijas, kas pieejamas Party Inbox veikalā, būs piemērotas ikvienai gaumei! Pie mums atradīsi ne tikai mākslīgos zirnekļus un zelta burtu virtenes bērnu ballītei, bet arī nogrieztas rokas un zombiju dekorācijas, kas labāk iederēsies pieaugušo ballītes rotāšanā. Tāpat pie mums varēsi iegādāties gan Helovīnu dekorācijas no papīra, gan tematiskus balonus, gan Helovīna grimu, gan arī acu lēcas, kas palīdzēs pilnībā pārvērst tēlu līdz nepazīšanai! Apskaties arī mūsu piedāvātās helovīna maskas, kā arī helovīna tērpus pieaugušajiem un bērniem.

Velna ragi
2.40€
Pirātu karte
2.50€
Matu tīkls
2.80€
Raganas deguns
2.90€
Cimdi ar nagiem
5.20€
LED sejas gaisma
12.40€
Vampīru maska
18.90€
Cirvis (67 cm)
8.50€
Maska "Velns"
19.80€

Lai gan Halovīns jeb Visu svēto dienas priekšvakars Latvijā tiek atzīmēts salīdzinoši nesen un sākotnēji cilvēkiem raisījis neizpratni - kas ir Helovīni? Arvien biežāk var redzēt, ka Helovīna tērpi, saldumu diedelēšana un ķirbju grebšanas tradīcijas kļūst arī par mūsu kultūras sastāvdaļu. Līdz ar to oktobrī, kad ir Helovīni, veikalu plauktos nav iespējams palaist garām Helovīna dekorācijas un tādas tērpa sastāvdaļas kā Helovīnu maskas, grimu, mākslīgās asinis, kā arī citus aksesuārus. Pie Party Inbox šīs dekorācijas un rotājumus ne tkai iespējams iegādāties visu cauru gadu, bet esam arī pārliecināti, ka tik plašu aksesuāru klāstu neatradīsi nekur citur. 

Lai gan sākotnēji šķiet, ka Helovīna tradīcijas mums ir svešas, jo nāk no Amerikas Savienotajām Valstīm, tā nemaz nav - šo svētku saknes sniedzas vairāku tūkstošu gadu senā pagātnē un savā attīstībā ietekmējušās no daudzu tautu tradīcijām – romāņiem, ķeltiem un, visbeidzot, arī kristiešiem. Turklāt arī mūsu pagāniskajās tradīcijās šis laiks saistīts ar īpašām tradīcijām, jo ticējām, ka, beidzoties gaišajam laikam un tuvojoties ziemai, robeža starp īsto un mistisko pasauli kļūst īpaši plāna un pār zemi valda viss mistiskais. 

Mūsdienās reliģiskus rituālus esam nomainījuši pret citām aktivitātēm un vispopulārākā no Helovīna laika aktivitātēm ir pārģērbšanās. Vispopulārākie bērnu Helovīnu tērpi ir ragana (meitenēm) un briesmonis (zēniem), kuros saģērbušies bērni iet ķekatās un diedelē saldumus no kaimiņiem. Ja Helovīna rotājumi nav redzami pagalmā, tad arī izgrebts ķirbis ar iedegtu svecīti uz palodzes var kalpot kā dekors, kas pavēstīs mazajiem ķekatniekiem, ka šie svētki tiek svinēti arī jūsmājās. 

Helovīna dekorācijas, kas pieejamas Party Inbox veikalā, būs piemērotas ikvienai gaumei! Pie mums atradīsi ne tikai mākslīgos zirnekļus un zelta burtu virtenes bērnu ballītei, bet arī nogrieztas rokas un zombiju dekorācijas, kas labāk iederēsies pieaugušo ballītes rotāšanā. Tāpat pie mums varēsi iegādāties gan Helovīnu dekorācijas no papīra, gan tematiskus balonus, gan Helovīna grimu, gan arī acu lēcas, kas palīdzēs pilnībā pārvērst tēlu līdz nepazīšanai! 

Vietne www.partyinbox.lv izmanto sīkdatnes. Ja piekrītat sīkfailu lietošanai, noklikšķiniet uz pogas "Es piekrītu" vai turpiniet pārlūkošanu. Jūs jebkurā laikā varat atsaukt savu piekrišanu, mainot tīmekļa pārlūkprogrammas iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīkdatnes. Vairāk par sīkdatnēm varat izlasīt mūsu konfidencialitātes politikā.

UZMANĪBU! PIEDĀVĀJAM ARĪ HĒLIJA BALONU PIEGĀDI NO VEIKALA RĪGĀ - JAU TAJĀ PAŠĀ DIENĀ!