Iepatikušās preces
Mans profils

Jūsu pirkumu grozs ir tukšs!

Kāzu dekorācijas

-33% Balons "Dūjas" / balti (28 cm)
9.99€
15.00€

 

Kāzas un kristības ir vieni no nozīmīgākajiem un gaišākajiem dzīves notikumiem. Lai šie svētki izdotos, kā iecerēts, jāsaplāno un jāsaskaņo milzums daudz lietu un nianšu. Skaists un smalks process, bet rezultāts ir tā vērts!

Tu jau zini, ka kopīgo noskaņu veido daudzas sīkas detaļas, tāpēc jāplāno gan telpu, gan galda noformējums, dāvaniņas un piemiņas lietas, nelielas aktivitātes un izklaides viesiem utt.

Šajos svētkos teicami piestāv virtenes un karināmas dekorācijas. Iespējams izvēlēties arī LED gaismiņu virtenes, pomponus, stikla dekorācijas. Varbūt nepieciešamas arī skaistas norādes, lai atvieglotu viesiem orientēšanos pasākuma norises vietā.

Viesi noteikti vēlēsies sveikt gaviļniekus, tāpēc varbūt jau laikus padomāt, kur viesi varētu tos ierakstīt. Galda noformējumā jāpadomā par galda klājumu, traukiem, galdautiem. Tikpat svarīgi arī skaistas galda kartes ar viesu vārdiem, ko nereti viesi par piemiņu paņem līdzi. Vai Jums būs vēl kādas piemiņas dāvaniņas viesiem.

Fotogrāfijas ir lielisks veids, kas svētku gaviļniekiem ļaus atcerēties šo lielisko notikumu arī pēc svinībām. Ieplāno svētkos fotostūrīti, aksesuārus radošiem fotomirkļiem. Ziepju burbuļi būs gan skaists papildinājums fotografējoties, gan arī nekad neapnīkstoša priekpilna aktvitāte pasākuma laikā. Būs nepieciešami arī foto rāmīši, kuros skaisti noformēt iemūžinātos mirkļus.

 

Lai arī kādas dekorācijas Tu izvēlētos, svarīgākais šajos svētkos ir labs garastāvoklis, smaids un priekpilni viesi! Tāpēc padomā laicīgi par nepieciešamo, lai tas vairs lieki neuztrauktu! Lai izdodās!

 

Vietne www.partyinbox.lv izmanto sīkdatnes. Ja piekrītat sīkfailu lietošanai, noklikšķiniet uz pogas "Es piekrītu" vai turpiniet pārlūkošanu. Jūs jebkurā laikā varat atsaukt savu piekrišanu, mainot tīmekļa pārlūkprogrammas iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīkdatnes. Vairāk par sīkdatnēm varat izlasīt mūsu konfidencialitātes politikā.

UZMANĪBU! PIEDĀVĀJAM ARĪ HĒLIJA BALONU PIEGĀDI NO VEIKALA RĪGĀ - JAU TAJĀ PAŠĀ DIENĀ!