Pakalpojumi
Iepatikušās preces
Mans profils

Jūsu pirkumu grozs ir tukšs!

Lai izvēlētos visskaistākos un jaunā pāra gaumei atbilstošākos mašīnas dekorus, nepieciešams apsvērt vairākas lietas. Vai vēlies pieskaņot auto dekorus kāzu dienas tematikai, meklē kaut ko askētisku vai tieši pretēji - košu un acis piesaistošu? Vai vēlies dekorēt tikai jaunā pāra auto, vai kāzu auto dekori nepieciešami arī viesu automašīnām? Pie Party Inbox atradīsi gan papīra, gan auduma dekorāciju risinājumus, turklāt kāzu auto dekoru cenas ir demokrātiskas. Aplūko arī mūsu piedāvājumā esošos balonus, modernam un aksētiskam auto dekora risinājumam! 

Kāzu auto dekorēšana, lai gan škietami mūsdienīga tendence, aizsākusies jau sensenos laikos, kad auto vietā vēl izmantoja zirgu ar ratiem. Tolaik kāzu auto dekorēšana gan izpaudās nedaudz citādāk - izvēloties vislabākos ratus un zirglietas, turklāt pušķoja zirga loku un sakas. Arī dekoru izvēle daudz no šiem laikiem nav mainījusies, vasarā rati tika dekorēti ar ziediem, ziemā - ar papīra dekorācijām, prievītēm un lentām. Turklāt, lai gan tradicionāli uzskatām, ka siet skārdu bundžas pie auto ir no ASV aizgūta tradīcija, arī pie mums pie zirgu iemauktiem kādreiz tika likti zvaniņi, lai kāziniekus jau no tāluma var dzirdēt braucam. 

Ne velti kāzu auto dekori sastopami arī mūsdienās - tā ir jaunā pāra vizītkarte un atpazīšanās zīme, līdz ar to ir svarīgi pārdomāt, kādi auto dekori būs vispiemērotākie jūsu īpašajai dienai. Lai izvēlētos visskaistākos un jaunā pāra gaumei atbilstošākos mašīnas dekorus, nepieciešams apsvērt vairākas lietas. Vai vēlies pieskaņot auto dekorus kāzu dienas tematikai, meklē kaut ko askētisku vai tieši pretēji - košu un acis piesaistošu? Vai vēlies dekorēt tikai jaunā pāra auto, vai kāzu auto dekori nepieciešami arī viesu automašīnām? Vai vēlies izmantot dabīgos ziedus, citus dekoratīvus elementus vai kompozīciju, izmantojot abus iepriekšminētos elementus? 

Kāzu auto dekori jāizvēlas atbilstoši auto markai un krāsai - gaišas krāsas auto izskatīsies labāk ar košas krāsas dekoriem, savukārt tumšas krāsas auto svinīgāku padarīs gaiši kāzu mašīnas dekori. Tā kā pēdējos gados kāzu tendencēs redzams dabiskums un minimālisms, arī mašīnas dekori kāzām kļuvuši vienkāršāki, līdz ar to bieži vien pāri izvēlas atteikties no lielā kāzu dekora uz automašīnas pārsega, tā vietā izvēloties nelielus akcentus, izrotājot durvju rokturus vai automašīnas aizmuguri.

Tāpat auto dekori kāzām jāizvēlas atbilstoši gadalaikam, kurā kāzas notiek. Ja siltajos gadalaikos var izmantot Latvijā augošos ziedus, tad vēsākajos gada laikos jārēķinas ar mākslīgiem ziediem, vai jāatrod tādi risinājumi kā papīra vai auduma rotājumi. Tāpat arī baloni auto var padarīt svinīgu un atšķirt no pārējiem. Auto dekorēšana ar baloniem pēdējā laikā kļuvusi īpaši populāra, jo dod iespēju pieskaņot auto dekoru kāzu tematikā izmantotajām krāsām, turklāt ar tiem vari izvēlēties pušķot gan automašīnas pārsegu, gan arī vienkārši tos siet auto aizmugurē, izmantojot ASV tik populāro veidu pušķot tikai auto aizmuguri. 

Pie Party Inbox atradīsi gan papīra, gan auduma dekorāciju risinājumus savai īpašajai dienai, turklāt kāzu auto dekoru cenas ir demokrātiskas un pieejamas ikkatram maciņam. Aplūko arī mūsu piedāvājumā esošos balonus, modernam un aksētiskam auto dekora risinājumam. 

Vietne www.partyinbox.lv izmanto sīkdatnes. Ja piekrītat sīkfailu lietošanai, noklikšķiniet uz pogas "Es piekrītu" vai turpiniet pārlūkošanu. Jūs jebkurā laikā varat atsaukt savu piekrišanu, mainot tīmekļa pārlūkprogrammas iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīkdatnes. Vairāk par sīkdatnēm varat izlasīt mūsu konfidencialitātes politikā.

UZMANĪBU! PIEDĀVĀJAM ARĪ HĒLIJA BALONU PIEGĀDI NO VEIKALA RĪGĀ - JAU TAJĀ PAŠĀ DIENĀ!