Pakalpojumi
Iepatikušās preces
Mans profils

Jūsu pirkumu grozs ir tukšs!

Neatkarīgi no tā, vai meklē jautru aktivitāti, kas palīdzēs bērniem gaidīt Ziemassvētku vecīša atnākšanu, vēlies sagādāt īpašu pārsteigumu kādam no saviem tuviniekiem vai iepriecināt sevi pašu, lai iegūtu Ziemassvētku gaidīšanas laikam raksturīgo sajūtu - adventes kalendārs ir tradīcija, kas saviļņos jebkuru cilvēku. Adventes kalendārs ir kļuvis par neaizvietojamu svētku sastāvdaļu, nu gluži tāpat kā Ziemassvētku eglīte, gaišas lampiņas un kakao. Pie Party Inbox atradīsi gan gatavus adventes kalendārus bērniem un pieaugušajiem, gan tādus, ko ar mīļlietiņām un gardumiem varēsi izveidot pats!

Jautāsi, kas ir adventes kalendārs? Pavisam vienkārši sakot, adventes laiks palīdz skaitīt dienas līdz Ziemassvētkiem, katru dienu svinot ar kādu mazāku dāvaniņu vai gardumu, kas tiek atklāts katru jaunu dienu. Lai gan tradicionāli adventes kalendārs bērniem tiek veidots ar šokolādes konfektēm, kas aizslēptas aiz maziem lodziņiem un tiek atvērtas katru adventes gaidīšanas dienu, tev nebūt nav jāaprobežojas ar šo tradicionālo pieeju. Izveido pats savu adventes kalendāru, izmantojot Party Inbox piedāvātos izejmateriālus un slēp tajā ne tikai gardumus, bet arī mazas rotaļlietas, mīlas vēlējumus un dāvaniņas. 

Adventes kalendārs, kādu to pazīstam šodien, izveidojies jau 19. gadsimtā, no kristiešu tradīcijas aizdedzināt sveci katru dienu pirms Ziemassvētku ierašanās. Kopš šī brīža adventes rotājumi un kalendāri kļuvuši par populāru svētku sastāvdaļu, līdz ar to mūsdienās sastopami ne vien adventes kalendāripieaugušajiem un bērniem, kas piesaistīti kristiešu tradīcijām, bet arī adventes kalendāri ar Ziemassvētku vecīti, ziemassvētku eglītēm, kā arī dažādi hobiju un televīzijas raidījumu iedvesmotiem tēliem. 

Jebkurā gadījumā paštaisīts adventes vainags, iepriecinās tavus mīļos un padarīs viņu svētku gaidīšanas sajūtu īpašu. Pat tad, ja tev nav daudz laika, izvēlies adventes knaģus un iepriecini savus mīļos ar iedrošinošiem vārdiem katru dienu. Ja Tev trūkst adventes kalendāra idejas, dod ziņu, mūsu Party Inbox eksperti atradīs īstos nieciņus un gardumus tavam adventes kalendāram. 

 

Vietne www.partyinbox.lv izmanto sīkdatnes. Ja piekrītat sīkfailu lietošanai, noklikšķiniet uz pogas "Es piekrītu" vai turpiniet pārlūkošanu. Jūs jebkurā laikā varat atsaukt savu piekrišanu, mainot tīmekļa pārlūkprogrammas iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīkdatnes. Vairāk par sīkdatnēm varat izlasīt mūsu konfidencialitātes politikā.

UZMANĪBU! PIEDĀVĀJAM ARĪ HĒLIJA BALONU PIEGĀDI NO VEIKALA RĪGĀ - JAU TAJĀ PAŠĀ DIENĀ!