Iepatikušās preces
Mans profils

Jūsu pirkumu grozs ir tukšs!

Balonu veidi un materiāli ir ārkārtīgi daudz un dažādi. Kā vieni no populārākajiem, protams, ir standarta Lateksa, jeb gumijas baloni, kuri var būt gan pasteļkrāsas baloni, gan perlamutra baloni, gan mūsu lieliskie jaunpienācēji - supermodernie Chrome baloni , jeb kā mēs Party Inbox viņus saucam - hromētie baloni. Hromētie baloni būs lielisks spīdīgs akcenta Tavos svētkos! Balons ar metalizētu spīdumu jeb hroma efektu :) 

Balonu veidi un materiāli ir ārkārtīgi daudz un dažādi. Kā vieni no populārākajiem, protams, ir standarta Lateksa, jeb gumijas baloni, kuri var būt gan pasteļkrāsas baloni, gan perlamutra baloni, gan mūsu lieliskie jaunpienācēji - supermodernie Chrome baloni , jeb kā mēs Party Inbox viņus saucam - hromētie baloni. Vai Tu zini kas ir šis skaistais jaunpienācējs? Vai Tev ir nojausma kāda tad īsti ir hroma krāsa? Tatad- sāksim no sākuma- šie baloni ir visparastākie lateksa baloni . Nē - tie nav appūsti ar hroma krāsas aerosolu:) Tie tiek speciāli ražoti tā, lai tam ir ļoti izteikts hroma efekts. Šis efekts dod iespaidu - ka tiem ir ļoti izteikts metāla spīdums. Balons ir pilnīgi necaurspīdīgs - un domājam, ka papūlototies - tajā vari arī paspoguļoties :p Ikdienā mēs šos skaistumus saucam vienkāršāk - metalizēti baloni! Tādā veidā, noteikti, Party Inbox svētku eskperti vienkāršākā valodā spēj paskaidrot Hromīgā balona izskatu saviem klientiem :) Jo kāds izskatās metāla spīdums- zinām mēs visi , vai ne? Baloni ir forši - bet, spīdīgi baloni ir vēl foršāk :) Šis "lauciņš" balonu pasaulē attīstās strauji, jo to izskata dēļ - aug arī pieprasījums. Hromētajiem baloniem krāsu piedāvājums paplašinās un kā vieni no populārākajiem ir - rozā spīdīgs balons, zils hromīgs balons, zelta chrome balons, sudraba metalizēts balons un protams "Rosegold chrome baloni ".

Šobrīd tiek ražoti jau arī chrome baloni formās - piemēram, chrome rozā ,zelta, sudraba sirsniņas - kuras ir arī mūsu piedāvājumā. Lieki piebilst , ka tās pūšās arī ar hēliju :) Ir pieejami arī tādi lielie izmēri šim skaistumam, kā 50 cm chrome balons un pat 1m - kuri izskatās tiešām iespaidīgi :)


 

 

Vietne www.partyinbox.lv izmanto sīkdatnes. Ja piekrītat sīkfailu lietošanai, noklikšķiniet uz pogas "Es piekrītu" vai turpiniet pārlūkošanu. Jūs jebkurā laikā varat atsaukt savu piekrišanu, mainot tīmekļa pārlūkprogrammas iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīkdatnes. Vairāk par sīkdatnēm varat izlasīt mūsu konfidencialitātes politikā.

UZMANĪBU! PIEDĀVĀJAM ARĪ HĒLIJA BALONU PIEGĀDI NO VEIKALA RĪGĀ - JAU TAJĀ PAŠĀ DIENĀ!