Pakalpojumi
Iepatikušās preces
Mans profils

Jūsu pirkumu grozs ir tukšs!

Vai meklējat kaut ko bērnišķīgu, jautru, bet nesaistošu? Džungļu draugi šajā gadījumā ir tieši tas, kas jums nepieciešams. Neitrāli, krāsaini, jautri džungļu dzīvnieki sagaida jubileju ar dzīvespriecīgu smaidu. Tie ir visur: uz glāzītem, šķīvīšiem, salvetēm, galdautiem, salmiņiem, sienu dekorācijām, vītnēm, baloniem... Vai tas var būt jautrāk nekā dzimšanas dienas svinēšana īstos džungļos, starp jautriem draugiem?

Pirmā dzimšanas diena ir īpaši svētki, kurus ar nepacietību gaida visa ģimene un, protams, jautrie džungļu draugi. Uzaiciniet tikties jautrus pērtiķus, smaidošas pandas, drosmīgas lauvas un zebras, kā arī visus citus draudzīgus savvaļas draugus. Tematiska pirmā dzimšanas diena kopā ar džungļu draugiem nozīmē skaistas fotogrāfijas, detalizētas detaļas un lielisku noskaņojumu.

Vietne www.partyinbox.lv izmanto sīkdatnes. Ja piekrītat sīkfailu lietošanai, noklikšķiniet uz pogas "Es piekrītu" vai turpiniet pārlūkošanu. Jūs jebkurā laikā varat atsaukt savu piekrišanu, mainot tīmekļa pārlūkprogrammas iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīkdatnes. Vairāk par sīkdatnēm varat izlasīt mūsu konfidencialitātes politikā.

UZMANĪBU! PIEDĀVĀJAM ARĪ HĒLIJA BALONU PIEGĀDI NO VEIKALA RĪGĀ - JAU TAJĀ PAŠĀ DIENĀ!