Pakalpojumi
Iepatikušās preces
Mans profils

Jūsu pirkumu grozs ir tukšs!

Ahh.. Un kas var būt skaistāks un gaisīgāks par šo? Visiem zināmie caurspīdīgie baloni ar konfeti iekšpusē.  Protams, arvien modernāk paliek -caurspīdīgajos balonos pildīt visneiedomājamākās lietas, teiksim, balons ar spalvām, jeb spalvu balons. Vai, piemēram, balons ar zaļumiem  tajā, vai balons, kurā ir ievietoti daudz mazi baloni, vai sīkas putuplasta bumbiņas? Lielisks veids kā pasniegt, piemēram, naudu jubilāram. Bet, mēs teiktu, ka tomēr klasika ir un paliek klasika, un standarta baloni ar konfeti  ir un paliks vispopulārākie, kurus mēs Party izmantojam kā visbiežāko ieteikumu hēlija balonu kompozīcijas paspilgtināšanai.

Ahh.. Un kas var būt skaistāks un gaisīgāks par šo? Visiem zināmie caurspīdīgie baloni ar konfeti iekšpusē.  Protams, arvien modernāk paliek -caurspīdīgajos balonos pildīt visneiedomājamākās lietas, teiksim, balons ar spalvām, jeb spalvu balons. Vai, piemēram, balons ar zaļumiem  tajā, vai balons, kurā ir ievietoti daudz mazi baloni, vai sīkas putuplasta bumbiņas? Lielisks veids kā pasniegt, piemēram, naudu jubilāram. Bet, mēs teiktu, ka tomēr klasika ir un paliek klasika, un standarta baloni ar konfeti  ir un paliks vispopulārākie, kurus mēs Party izmantojam kā visbiežāko ieteikumu hēlija balonu kompozīcijas paspilgtināšanai. Konfetti veidi ir ārkārtīgi daudz. Tie var būt  apaļi, kvadrātveida, smalki kā gliteri , folijas burzīta veida utt. Tas pats attiecas uz to materiālu- tos var iegādāties gan spīdīgus folijas, gan plastikāta veida, gan , protams arī papīra nespīdīgus. Kā tiek veidoti baloni ar konfeti? Protams, ir nopērkami jau gatavi baloni, kuros šie spīdīgie akcenti jau ir ievietoti, bet visefektīvākais veids, kā tos veidot, mūsuprāt  ir- veidot tos pašiem. Mēs konfetī papīriņus, “šaujam” balonā ar visparastākās trubiņas palīdzību. Tātad ņemam jebkāda izmēra caurspīdīgo lateksa balonu ,apstrādājam to ar balonu apstrādes gēlu , 1cm diametra trubiņā iepildām vēlamo konfetī, liekam trubiņu uz hēlija gāzes aparatūras, liekam balonu uz trubiņas un ar attiecīgu spiedienu pūšam hēlija gāzi balonā un caur šo trubiņu iešaujam konfetī iekšā balonā. Pateicoties gēlam, konfetī skaisti aplīp ap balona iekšējām sieniņām, un “wallā”, skaistums gatavs.

Vietne www.partyinbox.lv izmanto sīkdatnes. Ja piekrītat sīkfailu lietošanai, noklikšķiniet uz pogas "Es piekrītu" vai turpiniet pārlūkošanu. Jūs jebkurā laikā varat atsaukt savu piekrišanu, mainot tīmekļa pārlūkprogrammas iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīkdatnes. Vairāk par sīkdatnēm varat izlasīt mūsu konfidencialitātes politikā.

UZMANĪBU! PIEDĀVĀJAM ARĪ HĒLIJA BALONU PIEGĀDI NO VEIKALA RĪGĀ - JAU TAJĀ PAŠĀ DIENĀ!