Pakalpojumi
Iepatikušās preces
Mans profils

Jūsu pirkumu grozs ir tukšs!

Konfidencialitātes politika

1. Kopējie noteikumi

1.1. Šī Privātuma politika regulē personas pamata datu vākšanas, apstrādes un glabāšanas principus un procedūras,  uz kurām balstās UAB "PARTY INBOX" (tālāk tekstā - Pārdevējs), pārvaldot interneta veikalu www.partyinbox.lv (tālāk tekstā - e-veikals).

1.2. Pircēja personīgās informācijas kārtošanu nosaka šie nosacījumi, LR Fiziskās personas datu aizsardzības likums citi tiesību akti, kas reglamentē šāda veida datu vākšanu.

1.3. Pārdevējs apņemas pārdot preces fiziskām personām, kuras nav jaunākas pa 18 gadiem. Pircēji, kuri ir jaunāki pa 18 gadiem, var pirkt preces tikai ar vecāku vai aizbildņu piekrišanu.

2. Reģistrācijas iesniegšanas noteikumi

2.1. Pircējam reģistrācijas formā jānorāda pilna, detalizēta un patiesa informācija par sevi. Ja reģistrācijas formā Pircējs norāda neprecīzus, nepatiesus vai kļūdainus datus, Pārdevējam ir tiesības anulēt reģistrāciju un izdzēst informāciju vai ierobežot Pircēja iespējas izmantot e-veikalu.

2.2. Pārdevējs atzīst un respektē katras fiziskās personas, kura apmeklējusi e-veikalu, tiesības uz konfidencialitāti. Pārdevējs vāc un izmanto fiziskās personas datus (vārdu, uzvārdu, adresi, telefona numuru, e-pasta adresi un citus e-veikala reģistrācijas formā norādītos datus) tam, lai:

- pienācīgi izpildītu preču un pakalpojumu pasūtījumus

-risinātu problēmas, kas saistītas ar preču vai piegādes kvalitāti

-izpildītu citus līguma pienākumus

2.3. Informāciju, kas saistīta ar Pircēja iegādātajām precēm, Pārdevējs var izmantot statistiskiem nolūkiem. Tāda statistisko datu vākšana neļauj tieši vai netieši noteikt Pircēja identitāti. Pārdevējs patur tiesības statistikas datus nodot trešajai personai.

3. Personisko datu nodošana trešajām personām

3.1. Pārdevējam ir tiesības nodot datus trešajām personām tikai tam, lai sasniegtu mērķus, kas norādīti 2.2 punktā.

3.2. Pārdevējam nav tiesību nodot Pircēja personas datus trešajām personām, ja nav saņemta Pircēja atsevišķa piekrišana, izņemot saskaņā ar LR likumdošanu.

4. Personas datu izmaiņas un atjaunošana

4.1. Pircējam ir tiesības mainīt un atjaunot reģistrācijas formā norādīto informāciju.

4.2. Pārdevēja īpašumā ir jābūt Pircēja jaunākajai informācijai, kura nepieciešama laicīgai un kvalitatīvai pasūtījumu izpildei.

5. Personas datu kārtošana

5.1. Apstiprinot reģistrācijas formu, Pircējs piekrīt, ka personas dati, kas brīvprātīgi norādīti reģistrācijas formā, tiks kārtoti saskaņā ar šiem noteikumiem.

6. Noteikumu mainīšana

6.1. Pārdevējam ir tiesības vienpusēji mainīt konfidencialitātes noteikumus. Par izmaiņām Pārdevējs paziņo e-veikalā.

6.2. Ja Pircējs pēc šo noteikumu izmaiņām izmanto e-veikala piedāvātos pakalpojumus, Pārdevējs uzskata, ka Pircējs ir iepazinies un piekrīt noteikumu maiņai.

7. Nobeiguma noteikumi

7.1. Visas domstarpības starp pusēm par šo noteikumu ievērošanu tiek risinātas sarunu veidā. Ja vienošanās netiek panākta, strīds tiek risināts saskaņā ar LR likumdošanu.

8. Trešo personu norādes

8.1. Šajā interneta mājas lapā ir norādes uz citām interneta mājas lapām. Pārdevējs nav atbildīgs par trešo personu interneta mājas lapu konfidencialitātes politiku un praktiku.

Vietne www.partyinbox.lv izmanto sīkdatnes. Ja piekrītat sīkfailu lietošanai, noklikšķiniet uz pogas "Es piekrītu" vai turpiniet pārlūkošanu. Jūs jebkurā laikā varat atsaukt savu piekrišanu, mainot tīmekļa pārlūkprogrammas iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīkdatnes. Vairāk par sīkdatnēm varat izlasīt mūsu konfidencialitātes politikā.

UZMANĪBU! PIEDĀVĀJAM ARĪ HĒLIJA BALONU PIEGĀDI NO VEIKALA RĪGĀ - JAU TAJĀ PAŠĀ DIENĀ!