Pakalpojumi
Iepatikušās preces
Mans profils

Jūsu pirkumu grozs ir tukšs!

Pie Party Inbox atradīsi interesantas un netipiskas Jāņu un Līgo dekorācijas! Mūsu Līgo rotājumu kolekcijā atradīsi kā papīra sķīvjus un glāzes, tā arī mākslīgos vainagus un augus, kas palīdzēs jums izveidot svinīgu svētku atmosfēru. Neatkarīgi no tā, vai plāno svinēt Jāņus mājās, dārzā vai piknika vietā, mūsu Līgo svētku dekorācijas veidos jauku un krāšņu vidi jūsu svinībām. Iegādājies mūsu Jāņu dekorācijas un radi sev un ģimenei neaizmirstamus svētkus!

Sveicieni visiem Līgo un Jāņu svinētājiem! Jāņi nepārprotami ir vieni no Latvijas gaidītākajiem svētkiem, kuru laikā svinam gada garāko dienu un īsāko nakti. Lai gan dažādās Eiropas valstīs Jāņus (vasaras saulgriežus) pazīst pēc dažādiem nosaukumiem, ir tradīcijas, kas visiem svinētājiem ir līdzīgas - mājas rotāšana ar zaļumiem, meiju izmantošana dekoratīvos nolūkos, tradicionālu ēdienu gatavošana un ziedu vainagu pīšana un nēsāšana.

Lai šos īpašos svētkus padarītu vēl krāšņākus, mēs piedāvājam plašu izvēli ar Līgo svētku dekorācijām, kas palīdzēs svētkus un savu apkārtējo vidi izdaiļot līdz nepazīšanai. Līgo noformējums, mūsuprāt, sākas ar pareizo galda dekorāciju izvēli, svaigu augu vai mākslīgā vainaga izvēli, kā arī dažādiem Jāņu dekoriem, kas rotās svinību vietu. Līdz ar to, mūsu kolekcijā ietilpst dažādi Līgo svētku dekori, kas palīdzēs sgatavoties svētkiem un piestāvēs gan jūsu mājas iekārtojumam, gan dārza rotāšanai.

Ja vēlaties izcelties ar īpašu Līgo un Jāņu vainagu, mēs piedāvājam skaistus mākslīgos vainagus, kas izstaros Līgo svētku noskaņu, turklāt nebūs jāuztraucas par novītušiem ziediem vai ziedu lasīšanu un vainagu pīšanu. Mūsu dekoratīvie Līgo vainagi ir ideāls veids, kā rotāt ne tikai jūsu svētku tērpu, bet tie var tikt izmantoti arī kā Jāņu dekorācijas, piemēram, durvīm un logu ailēm. 

Sagatavojieties Līgo svinībām ar mūsu plašo Jāņu dienas dekorāciju un rotājumu klāstu. Ienestiet Līgo prieku un gaišumu savā dzīvē ar mūsu krāšņajām un skaistajām Līgo svētku dekorācijām un rotājumiem!

Vietne www.partyinbox.lv izmanto sīkdatnes. Ja piekrītat sīkfailu lietošanai, noklikšķiniet uz pogas "Es piekrītu" vai turpiniet pārlūkošanu. Jūs jebkurā laikā varat atsaukt savu piekrišanu, mainot tīmekļa pārlūkprogrammas iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīkdatnes. Vairāk par sīkdatnēm varat izlasīt mūsu konfidencialitātes politikā.

UZMANĪBU! PIEDĀVĀJAM ARĪ HĒLIJA BALONU PIEGĀDI NO VEIKALA RĪGĀ - JAU TAJĀ PAŠĀ DIENĀ!