Nepieciešama palīdzība? info@partyinbox.lv +371 244 09944
lv
Sazinieties ar mums
Kontakti
Mans profils
Iepatikušās preces
Akcijas

Jūsu pirkumu grozs ir tukšs!

Blogs

Viens no interesantākajiem balonu veidiem ir baloni modelēšanai jeb garie baloni. Balonu locīšana, balonu figūru veidošana, balonu zvēriņu locīšana ir piemērota izklaide gan lielajiem, gan mazajiem.

Viens no interesantākajiem balonu veidiem ir baloni modelēšanai jeb garie baloni. Balonu locīšana, balonu figūru veidošana, balonu zvēriņu locīšana ir piemērota izklaide gan lielajiem, gan mazajiem visos dzīves svētkos vai pat ikdienā, jo balonus locīšana ir ļoti jautra. Baloni modelēšanai ir dažādās krāsās - zaļi baloni, zili baloni, sarkani baloni, balti baloni, dzelteni baloni un citās krāsās; garumos - tie var būt garāki, īsāki, platāki un šaurāki, lai balonu figūru tēli būtu interesantāki; formās - ir taisni modelēšanas baloni un formīgi modelēšanas baloni ar rievām un izliekumiem, līdz ar to balonu locīšanas radošumam un iespējām nav robežu! No modelēšanas baloniem varat veidot balonu sunīšus, balonu zaķīšus, balonu puķes, balonu cilvēku figūras, dažādus balonu augļus un vēl daudz ko citu. Nopietnākai balonu locīšanai ir arī balonu locīšanas instrukcija un balonu locīšanas pamācība, lai gala rezultāts būtu vēl iepaidīgāks. Mēs, Party Inbox, iesakam arī parūpēties par to, lai pirms balonu locīšanas jums būtu arī sagādāts pumpītis, lai šos balonus varētu pildīt ar gaisu, jo modelēšanas balonus nebūs iespējas uzpūst bez palīgrīkiem! :) 

Vietne www.partyinbox.lv izmanto sīkdatnes. Ja piekrītat sīkfailu lietošanai, noklikšķiniet uz pogas "Es piekrītu" vai turpiniet pārlūkošanu. Jūs jebkurā laikā varat atsaukt savu piekrišanu, mainot tīmekļa pārlūkprogrammas iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīkdatnes. Vairāk par sīkdatnēm varat izlasīt Privātuma politikā.

UZMANĪBU!

Lielās paku plūsmas dēļ - OMNIVA piegādes VAR KAVĒTIES LĪDZ 8 dienām!

Operatīvākai piegādei - lūdzam izvēlēties kurjerpiegādi VAI izņemšanu uz vietas veikalā!

Vairāk info -  info@partyinbox.lv , pa tālruni +371 24409944 vai  FB