Iepatikušās preces
Mans profils

Jūsu pirkumu grozs ir tukšs!

Vēlies nomainīt acu krāsu, lai papildinātu savu tērpu? Party Inbox piedāvājumā atradīsi vienas dienas krāsainās lēcas, kas būs teicams risinājums tieši tiem, kam acu krāsas nomaiņa nepieciešama vien uz kāda pasākuma norises laiku. Nebaidies, visas mūsu krāsainās kontaktlēcas ir bez optiskajiem stiprumiem, kas nozīmē, ka tās ir piemērotas tiem cilvēkiem, kuru acīm redzes korekcija nav nepieciešama.

Vēlies nomainīt acu krāsu, lai papildinātu savu tērpu? Party Inbox piedāvājumā atradīsi vienas dienas krāsainās lēcas, kas būs teicams risinājums tieši tiem, kam acu krāsas nomaiņa nepieciešama vien uz kāda pasākuma norises laiku. Nebaidies, visas mūsu krāsainās kontaktlēcas ir bez optiskajiem stiprumiem, kas nozīmē, ka tās ir piemērotas tiem cilvēkiem, kuru acīm redzes korekcija nav nepieciešama. Akcentē savu vizuālo tēlu un personību ar sarkanām vai melnām kontaktlēcām, kas patiesi padarīs tavu kopējo tēlu pamanāmu starp citiem cilvēkiem!

Tā kā acu lēcas paredzētas vienas dienas lietošanai, tām nav nepieciešama ne tīrīšana, ne dezinficēšana, kā arī visi aksesuāri, kas nepieciešami šo darbību veikšanai. Vienkārši ieliec lēcas pirms dodies uz pasākumu un atbrīvojies no tām, kad ballīte beigusies vai acīs jūtams nogurums.  
Kad iegādājies krāsainas lēcas, atceries, ka iegūtais rezultāts var atšķirties, jo katra acis un acu krāsa ir individuāla, līdz ar to arī iegūtais tonis pēc acu lēcas ievietošanas var atšķirties. Teiksim, krāsainas lēcas brūnām acīm var neizskatīties tik spilgti kā tas būtu gaišu acu īpašniekiem. Tas gan patiesi ir atkarīgs arī no tā, kādas krāsas lēcas acīm izvēlēsies, tomēr Party Inbox apstiprina, ka krāsainas acu lēcas var izvēlēties gan tumšu, gan gaišu acu īpašnieki. Nēsājot šīs kontaktlēcas acis jebkurā gadījumā kļūst citādākas un to nevar neievērot. Ar krāsainajām kontaktlēcām Tavas acis būs lielākas, dziļākas un izteiktākas.

Izvēlies mūsu vienas dienas krāsainās kontaktlēcas un padari savu tērpu neatkārtojamu! Pat visvienkāršākais raganas tērps kļūs biedējošs, ja, ieskatoties tavās acīs, citi cilvēki redzēs piķa melnu tumsu vai sarkanu spīdumu! 

Vietne www.partyinbox.lv izmanto sīkdatnes. Ja piekrītat sīkfailu lietošanai, noklikšķiniet uz pogas "Es piekrītu" vai turpiniet pārlūkošanu. Jūs jebkurā laikā varat atsaukt savu piekrišanu, mainot tīmekļa pārlūkprogrammas iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīkdatnes. Vairāk par sīkdatnēm varat izlasīt mūsu konfidencialitātes politikā.

UZMANĪBU! PIEDĀVĀJAM ARĪ HĒLIJA BALONU PIEGĀDI NO VEIKALA RĪGĀ - JAU TAJĀ PAŠĀ DIENĀ!