Iepatikušās preces
Mans profils

Jūsu pirkumu grozs ir tukšs!

Ziemassvētku un Jaungada dekorācijas

Ziemassvētki ģimenes lokā, mājās... Jaunā gada sagaidīšanas ballīte draugu lokā... Vieni no gada gaidītākajiem un iemīļotākajiem svētkiem. BET...Vēlmes, plānošana, dāvanu sagāde un organizatoriskās rūpes nereti aizņem tik daudz laika, ka var paspēt nogurt vēl līdz svētkiem!

Lai svētki izdotos neaizmirstami un lieliski, iesakām laicīgi padomāt par:

  1. Vieta, kur svētkus svinēsiet. Svētku noskaņu radīt palīdzēs atbilstoši aksesuāri un rotājumi. Veidojiet tos vienotā stilā. Piemēram, izvēlaties zelta krāsu par pamatu visam, un pieturieties pie šīs krāsas gan, veidojot telpu noformējumu, gan galda rotājumus, gan dāvanu iesaiņojumu un svētku aksesuārus. Pie mums iespējams iegādāties lietas, kas viena otru gaumīgi papildinās. Plānojot telpu noformējumu atcerieties, lai rotājumi būtu redzami gan dienas gaismas laikā, gan arī diennakts tumšajā laikā – neaizmirstiet par svecēm un gaismas virtenēm, kas radīs īpašu un siltu noskaņu arī tumšajos vakaros.
  2. Svētku galds - ar ko un kā cienāsiet savus svētku viesus. Vai galdā liksiet ēdienus trīs kārtās vai tas būs aukstais galds ar ērti paņemamām uzkodām. Pārdomājiet arī, vai vēlaties pēc svētkiem daudz laika pavadīt nokopjot vietu un netīros traukus, vai šai reizei izvēlēsieties vienreizējās lietošanas traukus un piederumus.
  3. Dāvaniņas un pārdomāts dāvanu iesaiņojums visiem klātesošajiem. Dāvanu iesaiņojums reizēm var būt pat nozīmīgāks par pašu dāvanu. Ja noformēsiet visas dāvanas vienotā stilā, tas palīdzēs radīt skaistas, gaumīgas un pārdomātas svētku norises sajūtu.
  4. Izklaides – kādas nodarbes un laika pavadīšanu vēlaties šajā svētku reizē. Jaunā gada laikam lieliski piestāv un nerimstošu jautrību un dzīvesprieku rada karnevāli ar dažādām maskām. Varbūt varat papildināt savu svētku apģērbu ar atraktīviem aksesuāriem vai sagādāt tos arī saviem viesiem? Vienmēr aktuāla ir fotografēšanās – varbūt varat izveidot speciālu fotostūrīti, kam sagādāt īpašus svētku aksesuārus?

Lai svētku prieku Jums neapgrūtinātu nepieciešamā sagāde, piedāvājam iegādāties vienuviet nepieciešamās Ziemassvētku un Jaungada dekorācijas u.c. :

-  Svētku dekorācijas telpu noformējumam;
                (virtenes, baloni, konfeti u.c.)

- Galda piederumus un rotājumus;
                                (galdauti, šķīvji, glāzes, salvetes, salmiņi u.c.)

- Dāvanu iesaiņošanas materiālus;
                (dāvanu maisiņi un papīri, uzlīmes, lentes u.c.)

- Svētku aksesuārus
                (fotosesijas piederumi, cepurītes, maskas, svilpītes u.c.)

Vietne www.partyinbox.lv izmanto sīkdatnes. Ja piekrītat sīkfailu lietošanai, noklikšķiniet uz pogas "Es piekrītu" vai turpiniet pārlūkošanu. Jūs jebkurā laikā varat atsaukt savu piekrišanu, mainot tīmekļa pārlūkprogrammas iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīkdatnes. Vairāk par sīkdatnēm varat izlasīt mūsu konfidencialitātes politikā.