Iepatikušās preces
Mans profils

Jūsu pirkumu grozs ir tukšs!

Tā nu tas ir, ka viena lieta ir skaisti balonu dekori un gatavas kompozīcijas, bet ne mazāk svarīgi ir visdažādākie balonu aksesuāri, bez kuriem tas viss nevarētu tapt, vai varētu tapt, bet ne pilnībā nokomplektēts. Visdažādākās detaļas, kas palīdz tapt skaistiem dekoriem.

Tā nu tas ir, ka viena lieta ir skaisti balonu dekori un gatavas kompozīcijas, bet ne mazāk svarīgi ir visdažādākie balonu aksesuāri, bez kuriem tas viss nevarētu tapt, vai varētu tapt, bet ne pilnībā nokomplektēts. Visdažādākās detaļas, kas palīdz tapt skaistiem dekoriem. Piemēram spalvu balonam ir nepieciešamas spalvas, un šajā gadījumā tās var būt arī dekoratīvās spalvas, kuras tiek pildītas balonā. Vai piemēram hēlija balonu kompozīcijas atsvari, lai tie turētos pie zemes, un nav jābaidās par to aizlidošanu.  Atsvariem visbiežāk izmantojamie materiāli ir – ūdens baloni un caurspīdīgais dāvanu papīrs, kurā tas tiek ievīstīts. Pēc pieredzes varam teikt , ka balonu atsvari ir nepieciešami, praktiski, katram balonu dekoram. Tikpat svarīgas ir piemēram, lentītes, kurās sienam hēlija balonus, un dekoratīvā lente , kuru izmantojam pušķa veidošanai , kā dekora elementu. Pie balonu aksesuāriem tiek pieskaitīti arī dažādi personalizācijas materiāli , piemēram, uzlīmes burti vai cipari.. Kā tas notiek? Tu pie mums pasūti balonu ar vārdiņu, un pabrīdini, ka svarīgi lai krāsa ir tieši zelta burti, tad nu mēs no savas puses sagatavojam šo materiālu.  Ja balonus vēlies pildīt pats, tad kā svarīgs aksesuārs  ir Balonu pūšamais aparāts, jeb hēlija gāzes tvertne ar reduktoru. Savukārt, ja ballītē plānojas tos dāvināt , kā prom iešanas dāvanu vai izmantot kā reklāmas balonu, tad talkā nāktu balonu turētāji , jeb balonu kociņi.

Vietne www.partyinbox.lv izmanto sīkdatnes. Ja piekrītat sīkfailu lietošanai, noklikšķiniet uz pogas "Es piekrītu" vai turpiniet pārlūkošanu. Jūs jebkurā laikā varat atsaukt savu piekrišanu, mainot tīmekļa pārlūkprogrammas iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīkdatnes. Vairāk par sīkdatnēm varat izlasīt mūsu konfidencialitātes politikā.