Pakalpojumi
Iepatikušās preces
Mans profils

Jūsu pirkumu grozs ir tukšs!

EKO

Dabai draudzīgi trauki jūsu pasākumam

Pieaugot cilvēku informētībai un attīstoties ekoloģiskajām tendencēm, vienreiz lietojamo trauku un piederumu ražotāji maina arī ražošanas tehnoloģijas: aizvien vairāk atsakoties no plastmasas un meklējot alternatīvas izejvielas, kas saglabā produktu īpašības, nekaitējot videi. Lielākā daļa ražotāju jau ieviesuši jaunus produktus, kuru pamatā ir tādi materiāli kā bambuss, palmu lapas, cukurniedres, arī koksne un pārstrādāts papīrs. Viss ražošanas process ir sertificēts atbilstoši bioloģiskās ražošanas standartiem, un tirgū piedāvātie produkti ir izturīgi, stilīgi un lieliski piemēroti dažādiem svētkiem.

Kā alternatīvu vienreiz lietojamiem traukiem daži ražotāji piedāvā atkārtoti lietojamus traukus, kuri noderēs arī ikdienas lietošanai mājās. Stingras bļodas un servēšanas paplātes, kā arī metāla dzeramie salmiņi ir stilīgas un videi draudzīgas alternatīvas, kas ir piemērotas dažādiem pasākumiem.

PARTY INBOX svētku eksperti seko jaunākajām svētku atribūtikas tendencēm un piedāvā stilīgus, dabai draudzīgus traukus jūsu svētkiem.

Vietne www.partyinbox.lv izmanto sīkdatnes. Ja piekrītat sīkfailu lietošanai, noklikšķiniet uz pogas "Es piekrītu" vai turpiniet pārlūkošanu. Jūs jebkurā laikā varat atsaukt savu piekrišanu, mainot tīmekļa pārlūkprogrammas iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīkdatnes. Vairāk par sīkdatnēm varat izlasīt mūsu konfidencialitātes politikā.

UZMANĪBU! PIEDĀVĀJAM ARĪ HĒLIJA BALONU PIEGĀDI NO VEIKALA RĪGĀ - JAU TAJĀ PAŠĀ DIENĀ!