Iepatikušās preces
Mans profils

Jūsu pirkumu grozs ir tukšs!

Viennozīgi vieni no populārākajiem hēlija baloniem no folija, ko dāvināt jubilāram ir folija baloni cipari jeb hēlija ciparu baloni, jo ciparu baloni ir iespaidīgi gan savos izmēros, gan krāsās. Folija baloni burti ir orģināls un iespaidīgs veids, kā pātrsteigt varda dienas svinētāju, jo no folija balonu burtiem vari salikt jubilāra vārdu.

Viennozīgi vieni no populārākajiem hēlija baloniem no folija, ko dāvināt jubilāram ir folija baloni cipari jeb hēlija ciparu baloni, jo ciparu baloni ir iespaidīgi gan savos izmēros, gan krāsās. Folija baloni burti ir orģināls un iespaidīgs veids, kā pātrsteigt varda dienas svinētāju, jo no folija balonu burtiem vari salikt jubilāra vārdu.Ciparu un burtu balonus iesakām kombinēt ar citiem baloniem - gumijas baloniem, konfeti baloniem vai citiem folija baloniem, par šādu dāvanu vai svētku telpas izrotāšanu būs priecīgs ikviens. :) Party Inbox sortimentā atrodami zelta krāsas cipari, sudraba krāsas cipari, rozā - zelta krāsas cipari, melna krāsas cipari un varavīksnes krāsas cipari. Protams, arī izmēri ir iespaidīgi, sākot no pašiem mazākajiem, kas ir 35 cm un 38 cm ciparu baloniem, līdz pat 86 cm un 102 cm iespaidīgiem baloniem. Tikai jāpiemin tas, ka mazie skaistļu un burtu baloni tiek pildīti tikai ar gaisu, jo to izmērs ir pārāk mazs hēlija gāzei, taču lielos skaitļu un burtu folijas balonus var pildīt gan ar gaisu, gan ar hēliju. Ciparu un skaitļu baloni ir pieejami dažādos veidos ir folija ciparu baloni, kas ir baloni cipari - ciparu formās, gan folija baloni ar cipariem, kur uz balona ir attēloti skaistļi.

Šie baloni viennozīmīgi ir lielisks veids, kā parsteigt sev mīļos! 

Vietne www.partyinbox.lv izmanto sīkdatnes. Ja piekrītat sīkfailu lietošanai, noklikšķiniet uz pogas "Es piekrītu" vai turpiniet pārlūkošanu. Jūs jebkurā laikā varat atsaukt savu piekrišanu, mainot tīmekļa pārlūkprogrammas iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīkdatnes. Vairāk par sīkdatnēm varat izlasīt mūsu konfidencialitātes politikā.

UZMANĪBU! PIEDĀVĀJAM ARĪ HĒLIJA BALONU PIEGĀDI NO VEIKALA RĪGĀ - JAU TAJĀ PAŠĀ DIENĀ!