Pakalpojumi
Iepatikušās preces
Mans profils

Jūsu pirkumu grozs ir tukšs!

Vairs nav jāpavada visa nakts, gatavojot tematiskās ballītes vai karnevāla maskas, jo Party Inbox piedāvā plašu masku klāstu ikvienai gaumei. Mūsu piedāvājumā atradīsi ne vien biedējošas Helovīna maskas, bet arī Mārtiņdienas maskas, kas būs lielisks papildinājums bērna kostīmam. Mūsu piedāvājumā ieraudzīsi arī elegantās Venēcijas maskas, kas tik raksturīgas karnevāla svinībām. Lai nu kāds būtu iemesls taviem masku balles svētkiem, Party Inbox palīdzēs šos svētkus padarīt neaizmirstamus, palīdzot atrast īsto masku un aksesuārus.  

Maska "Velns"
19.80€
Vampīru maska
18.90€
Zagļa maska
4.50€
Cepure "Vilks"
6.90€
Maska "Trakais"
13.50€
Vilkača maska
14.40€
Francūža maska
24.20€
Pūces maska
9.80€
Žirafes maska
4.90€
Lapsas maska
4.90€
Maska "Ragana"
18.80€
Geparda maska
5.50€
Maska "Mēris"
27.40€
Velna maska
20.90€
Maska "Undead"
45.70€

Vairs nav jāpavada visa nakts, gatavojot tematiskās ballītes vai karnevāla maskas, jo Party Inbox piedāvā plašu masku klāstu ikvienai gaumei. Mūsu piedāvājumā atradīsi ne vien biedējošas Helovīna maskas, bet arī Mārtiņdienas maskas, kas būs lielisks papildinājums bērna kostīmam. Tāpat mūsu piedāvājumā ieraudzīsi arī elegantās Venēcijas maskas, kas tik raksturīgas karnevāla svinībām. Lai nu kāds būtu iemesls taviem masku balles svētkiem, Party Inbox palīdzēs šos svētkus padarīt neaizmirstamus, palīdzot atrast īsto masku un aksesuārus.  

Maskas jau no seniem laikiem palīdzējušas aizsegt seju aizsargājot, izklaidējot, kā arī palīdzot rituālu norisē. Maskas plaši tika izmantotas kā sengrieķu teātrī, tā renesanses baletā, jo ar to palīdzību attēloja katra personāža izskatu, raksturu un noskaņojumu. 

Karnevāla maskas sejai savukārt izmantoja pilnīgu citu iemeslu dēļ, to mērķis bija paslēpt valkātāja identitāti, lai uz vienu nakti gadā ikviens varētu darīt visu, kas vien ienāk prātā, neskatoties uz sabiedrībā ieņemto statusu un stāvokli. Arī Party Inbox piedāvājumā atradīsi šīs krāšņās maskas, kuru izgatavošanā izmantoti apzeltījumi, spoži kristāli, mežģīnes, interesants audums, kā arī košas putnu spalvas.

Mūsdienās maskas bērniem un pieaugušajiem pierasts vilkt ne vien uz skatuves un karnevāla laikā, bet arī dažādu tematisku pasākumu ietvaros, kā arī uz Helovīniem. Līdz ar to Party Inbox masku kolekcijā atradīsi ne vien dažādas sejas, piemēram, lāča maskas, bet arī gatavus tērpus, kas ļaus Tev iejusties tādos tēlos kā briesmīgs klauns, Frankenšteina briesmonis un nāve. 

Bērnu maskas var iegādāties ne vien lomu spēlēm, kas mazajam attīsta fantāziju un vieglāk palīdz iejusties mīļāko tēlu lomā, bet arī bērnudārza svinībām un teātra ludziņām. Party Inbox piedāvājumā atradīsi dažādas zvēru maskas bērniem, kas var kalpot kā meteņu maskas! 

Neatkarīgi no tā, vai meklē viltīgās lapsas masku bērnam vai vēlies kādu kārtīgi nobiedēt uzvelkot nāves masku, esam pārliecināti, ka atradīsi meklēto mūsu interneta veikalā!

Vietne www.partyinbox.lv izmanto sīkdatnes. Ja piekrītat sīkfailu lietošanai, noklikšķiniet uz pogas "Es piekrītu" vai turpiniet pārlūkošanu. Jūs jebkurā laikā varat atsaukt savu piekrišanu, mainot tīmekļa pārlūkprogrammas iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīkdatnes. Vairāk par sīkdatnēm varat izlasīt mūsu konfidencialitātes politikā.

UZMANĪBU! PIEDĀVĀJAM ARĪ HĒLIJA BALONU PIEGĀDI NO VEIKALA RĪGĀ - JAU TAJĀ PAŠĀ DIENĀ!