Iepatikušās preces
Mans profils

Jūsu pirkumu grozs ir tukšs!

Nekas tā nepapildina Tavu tērpu kā īstā tēla cepures vai parūkas atrašana. Vēlies uz vienu vakaru iejusties mafijas bosa tēlā? Ar melnu uzvalku vien nepietiks - Tev noteikti jāiegādājas gangstera cepure, kas izcels Tava tēla būtību. Vēlies kļūt par kovboju? Arī šis tērps nebūs atpazīstams, ja vien papildus džinsu biksēm un rūtainam kreklam neuzvilksi visiem tik zināmo kovboja cepuri. Party Inbox piedāvā cepures un karnevāla parūkas, kas ne tikai papildinās tevis izvēlēto tēlu, bet arī kalpos kā galvas rota. 

-40% Jaunums Parūka "Burvis"
13.19€
21.99€
-70% Bērnu pelēka parūka
5.67€
18.90€
Jaunums Cepure "Pirātu spoks"
6.50€
Jaunums Raganas cepure - pelēka
6.20€
Jaunums Raganas cepure, ar sprādzi
5.20€
Jaunums Melna matu parūka
16.80€
Jaunums Melna matu parūka
12.50€
Jaunums Parūka "Purva zombijs"
17.20€
Jaunums Matu tīkls
2.30€
Jaunums Gangsteru cepure
4.90€
Jaunums Rodeo cepure, brūna
5.80€
Jaunums Afro parūka, melna
8.90€
Jaunums Parūka "Skolniece"
11.50€
Jaunums Nāriņas parūka
17.20€
Jaunums Vecmāmiņas parūka
9.50€
Jaunums Klauna parūka, krāsaina
8.70€
Jaunums Savīta matu parūka, melna
14.20€
Jaunums Profesora parūka, balta
18.90€
Jaunums Parūka "Melna ar bizītēm"
14.30€
Jaunums Geišas parūka
11.50€
Jaunums Cepure "Spoku pirāts"
14.90€
Salmu cepure
4.90€
Parūka "Karl"
15.60€
Kareivja cepure
4.90€
Pilotu cepure
10.50€

Nekas tā nepapildina Tavu tērpu kā īstā tēla cepures vai parūkas atrašana. Vēlies uz vienu vakaru iejusties mafijas bosa tēlā? Ar melnu uzvalku vien nepietiks - Tev noteikti jāiegādājas gangstera cepure, kas izcels Tava tēla būtību. Vēlies kļūt par kovboju? Arī šis tērps nebūs atpazīstams, ja vien papildus džinsu biksēm un rūtainam flaneļu kreklam neuzvilksi visiem tik zināmo kovboja cepuri. Party Inbox piedāvā cepures un karnevāla parūkas, kas ne tikai papildinās tevis izvēlēto tēlu, bet arī var kalpot kā galvas rota. 

Tāpat kā neviena filmu zvaigzne neuzdrošinātos uz filmēšanas laukuma parādīties bez īstā matu sakārtojuma, tāpat arī neviens Ziemassvētku tēls nebūtu pabeigts bez īstās rūķu cepures. Party Inbox piedāvājumā atradīsies ne vien šī, bet arī elfa un salaveča cepure. Šīs cepures pieejamas dažādās krāsās - klasiski sarkanā, zaļā, baltā ar lampiņām, kā arī pieejamas cepures ar gliteriem un spīdumiņiem. 

Ja vēlies papildināt savu Helovīna tēlu, pie mums atradīsi ne vien raganas cepures ar spicu galu, bet arī sintētiskās parūkas dažādās krāsās - piemērotas gan tiem, kas vēlas uz vienu nakti kļūt par Frankenšteina briesmoņa līgavu, gan arī izmēģināt kādu interesantu krāsu, kas pievērsīs ikviena ballītes dalībnieka uzmanību. 

Lai kāds arī nebūtu iemesls parūkas vai cepures iegādei, Party Inbox noteikti atradīsi savu īsto galvas rotu unikāla tēla izveidei par demokrātiskām cenām! 

Vietne www.partyinbox.lv izmanto sīkdatnes. Ja piekrītat sīkfailu lietošanai, noklikšķiniet uz pogas "Es piekrītu" vai turpiniet pārlūkošanu. Jūs jebkurā laikā varat atsaukt savu piekrišanu, mainot tīmekļa pārlūkprogrammas iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīkdatnes. Vairāk par sīkdatnēm varat izlasīt mūsu konfidencialitātes politikā.