Iepatikušās preces
Mans profils

Jūsu pirkumu grozs ir tukšs!

Kļūsti par Party Inbox DRAUGU-RAKSTINIEKU

Vai Tev patīk rakstīt, dalīties ar savu viedokli, varbūt meklē vietu, kur Tavs viedoklis tiks sadzirdēts? Mums patīk apspriest svētkus un meklējam draugus, kas varētu dalīties pieredzē.

Aicinām Tevi pievienoties Party Inbox ekspertu grupai un kļūt par mūsu DRAUGU-RAKSTNIEKU!

Mēs aicinām ikvienu apspriest vai rakstīt par dažādām tēmām saistībā ar svētkiem, dekorācijām, ēdienu vai izklaidēm.

KĀDĒĻ IR VĒRTS KĻŪT PAR PARTY INBOX DRAUGU-RAKSTNIEKU?

-Sniegsim Tev iespēju publicēt Tavus rakstus vai darbus mūsu specializētajā platformā, kas piesaista daudz apmeklētāju un padara Tavu darbu portfolio plašāku.

-Mēs neslēpsim raksta autora identitāti: raksta autora vārds vai pseidonīms ar aktīvo saiti uz viņa personīgo lapu vai kontu būs redzams katram rakstam.

-Cienam Tevis paveikto darbu, tādēļ iespējamās izmaiņas vai labojumi rakstā pirms publikācijas tiks ar Tevi saskaņotas.

-Reklamēsim Tevis izveidoto rakstu tāpat kā kādu no savām publikācijām, daloties sociālajos tīklos - klientu vērtēšanai.

KAS TIEK SAGAIDĪTS NO DRAUGA-RAKSTNIEKA – JEB PARTY INBOX BLOGA NOSACĪJUMI

-Unikāls, iepriekš nekur nepublicēts kontents, kas vēlāk netiks pārpublicēts kādā citā lapā;

-Gramatiski pareizi sastādīts teksts latviešu valodā (vismaz 1500 vārdi), rakstīts par tendencēm vai notikumiem tepat Latvijā ;

- Saturs bez tiešās / netiešās reklāmas vai aktīvas saites uz citiem avotiem (ja vien tas nav rakstiski ar mums saskaņots);

 -Izmantot tikai Tev piederošas bildes.

 

Piezīmes:

SIA „PARTY INBOX“ neuzņemas atbildību par DRAUGA-RAKSTNIEKA publicēto tekstu vai izmantotajām bildēm, kas bez PARTY INBOX informēšanas tika izmantotas no trešās personas intelektuālā īpašuma. Trešo personu veidots saturs, netiks publicēts.

SIA „PARTY INBOX“ blogā tiks norādīts publikācijas autors, taču pēc raksta izvietošanas www.partyinbox.lv  blogā, tā kļūst par PARTY INBOX īpašumu. Raksta publikācija tās sākotnējā vai modificētā veidā nedrīkts būt izmantota citās saitēs.

Kļūsti par Party Inbox DRAUGU-RAKSTINIEKU

Ja vēlies pievienoties mūsu svētku ekspertu klubam, aizpildi pieteikšanās formu zemāk un sagaidi no mums ziņu.

Vēlos pievienot rakstu

Vietne www.partyinbox.lv izmanto sīkdatnes. Ja piekrītat sīkfailu lietošanai, noklikšķiniet uz pogas "Es piekrītu" vai turpiniet pārlūkošanu. Jūs jebkurā laikā varat atsaukt savu piekrišanu, mainot tīmekļa pārlūkprogrammas iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīkdatnes. Vairāk par sīkdatnēm varat izlasīt mūsu konfidencialitātes politikā.

UZMANĪBU! PIEDĀVĀJAM ARĪ HĒLIJA BALONU PIEGĀDI NO VEIKALA RĪGĀ - JAU TAJĀ PAŠĀ DIENĀ!